2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تو این کرونا واقعا فکر بارداری هستین😐همین الان اخبار گفت اکثرا نوزادان تا بچه های 6ساله گرفتن،چرا میخواین یه بچه رم مریض کنین؟من یه نوزاد 6ماهه دارم ازبس بیرون نبردمش از محیط بیرون وحشت داره چه ظلمیه ب بچه میکنین با بدنیا اوردنش والا

2731
تو این کرونا واقعا فکر بارداری هستین😐همین الان اخبار گفت اکثرا نوزادان تا بچه های 6ساله گرفتن،چرا م ...

ماتوکلمون ب خدا خودمون زندگیمونوسپردیم بهش انقده اتفاق ها افتاده برای ما تو همین کرونا خدا خودش نگهدارمون بوده شمانگران حال خودتون باشین خداماهم بزرگ.کروناهم همش چرته

ماتوکلمون ب خدا خودمون زندگیمونوسپردیم بهش انقده اتفاق ها افتاده برای ما تو همین کرونا خدا خودش نگهد ...

کرونا چند نفرو تو همین سایت درگیر کرده کرونا چرته😐جوری میگین خدامون بزرگه انگار ما خدا رو قبول نداریم و فقط خدای شماست😬هرچیزی وقتی داره منم از سر دلسوزی گفتم وگرنه ب من ربطی نداره هرجور راحتی 

2738