2737
2739
عنوان

بیایید امضا هامون را

| مشاهده متن کامل بحث + 372 بازدید | 59 پست

سلام

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا وقتی میمیریم خوبم میفهمیم

منظورش سختیشه یعنی وقتی میمیریم اطرافیان از ما بیشتر سختی میکشن 🤔اینجور که شما میگی یعنی بیشعورا هم میفهمن بیشعورن ؟😐 پس چرا کاری برای خودشون نمیکنن😞

چجوری به نمایشش بذارم 

خو طرف تودش میبینه دیگه😁

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
2728
امضامو دوس دارم😐

فقط اونجاش که به خرید اختیاج دارم😆😆😆

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست

خانما من تازه واردم.امضا چجوری باید بزاریم.میخام مطلب بزارم بلد نیستم

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2740
اولش میخایم مقاوت کنیم نمیخایم باورکنیم که مردیم ودوست داریم زنده بشیم

واسه همه هم اینجوری نیست ولی اره درسته

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  

امضای منم، متنیه که هر شب قبل خواب واسه پسرم میگم

پسرم! به خاطر تو هم شده همیشه آبی می مانم، به خاطر تو هم شده تمام روزهای بعد از این مهربانتر خواهم شد، عاشقی میکنم وقتی دستهایم را میگیری، وقتی با زبان کودکانه ات برایم قصه میگویی، عاشق میشوم وقتی بهانه میگیری و من کلافه میشوم و من حرص هایم را سر بیخیالی خالی میکنم
خانما من تازه واردم.امضا چجوری باید بزاریم.میخام مطلب بزارم باد نیستم

عزیزم بزن روی پروفت(نی نی سایت من)، وارد این صفحه که شدی کنارش سه تا خط هست بزن روش گزینه(اطلاعات کاربری من) آخرش نوشته امضا اونجا بنویس 

در تاریخ9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🌈🧚‍♀️.                              تیکر 9/9/99
2706