2733
2739

بچه ها من یکسری آزمایشات برام دکتر نوشته و اولین سونو هم باید برم انجام بدم.تو هفته ۶ قلب نی نی تشکیل میشه؟

🍃🌸اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ🍃🌸وآلِ مُحَمَّدٍ🍃🌸وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

سلام گلم آره ...ولی من هنوزنرفتم دکتر....میگم تاحالاتست جوش شیرین انجام دادی؟

{کنجدجونم،هنوزنمیدونم دخمری یاآقاپسری 😊امامن وبابایی وآبجی باران بی صبرانه منتظریم که بدونیم 😊امروزباران کوچولوبه بابایی میگفت :بابایی بیامامان توی شکمش نی نی داره،من میخام بغلش کنم ،اسباب بازیاموبدم بازی کنه....نمیدونم من چراذوق کرده بودم.خدایابه بزرگیه خودت قسمت میدم این حس هارونصیب همه خانومای سرزمینم کن🙏تاریخ (۱۳۹۹/۴/۲۱)}

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زوده ۸ هفته برو 

دکترم نوشته برام.گفت برو انجام بده بیار جوابشو پیش من

2742

جوش شیرین برا تشخیص جنسیته.میگن کف کنه پسره نکنه دخمره 

{کنجدجونم،هنوزنمیدونم دخمری یاآقاپسری 😊امامن وبابایی وآبجی باران بی صبرانه منتظریم که بدونیم 😊امروزباران کوچولوبه بابایی میگفت :بابایی بیامامان توی شکمش نی نی داره،من میخام بغلش کنم ،اسباب بازیاموبدم بازی کنه....نمیدونم من چراذوق کرده بودم.خدایابه بزرگیه خودت قسمت میدم این حس هارونصیب همه خانومای سرزمینم کن🙏تاریخ (۱۳۹۹/۴/۲۱)}
سلام گلم آره ...ولی من هنوزنرفتم دکتر....میگم تاحالاتست جوش شیرین انجام دادی؟

سلام عزیزم.نه تست جوش شیرین چجوریه؟حتما دکترت رو انتخاب بکن زودی برو پیشش برای چکاپ

جوش شیرین برا تشخیص جنسیته.میگن کف کنه پسره نکنه دخمره 

یه چیزایی شنیده بودم ولی امتحان نکردم تا حالا.😂

2738
چجوری باید بفهمم هفته چندم بارداری هستم؟

میری دکتر تاریخ اولین روز آخرین قاعدگی رو بهش میگی برات حساب میکنه.

من بارداری اولم شش هفته وشش روزبودم همه چیزتشکیل شده بود

2706