2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
چه رفتار

خودم و خانوادم کلی محبت کردیم بهش...ولی بهم میگه خانوادم میگن اجتماعی نیستی... همش میگه اولویت اول و آخر مادرمه....اگ بچه دارم بشیم اول مادرم...همش هم تکرار میکنه با وجود اینکه من بی احترامی بهشون نکردم...بیاحترامی میکنه ب مادرم...با اینک معلمم و دانشجوی دکترا بهم میگه مثل زنای دیگ زرنگ نیستی باید پول دراری....سر ی لباس نشستن انقدر دعوا کرد...با اینک عقدیم...

خودم و خانوادم کلی محبت کردیم بهش...ولی بهم میگه خانوادم میگن اجتماعی نیستی... همش میگه اولویت اول و ...

میتونم بگم ارزش خودتو جلوش حفظ نکردی گلم

Live for ourselves not for showing that to others
عزیزم بعد ها درست میشه اخه دلیل بی تفاوتیت چیه .چون منم تو عقد خیلی سرد بودم اما الان بعد عروسی خیلی ...

رفتاراش..بالا توضیح دادم....با وامم ماشین خریدم کلا زیر پاش بود ...یبار من و مامانم و با همین ماشین رسوند کلی اخم کرد و ی کلمه هم حرف نزد....همه جوره باهاش کنار اوندم ولی میگ درکم نمیکنی.کاش میشد حذفش کنم از زندگیم اما چ کنم ک آبرو و ..

آره اشتباه کردم.بع نظرتون بهش بگم که دیگه حسی بهش ندارم؟

عزیزم خانم معلم عزیز قرار نیست همه چیزو به زبون اورد با رفتارت بهش بفهمون و سرسنگین باش 

Live for ourselves not for showing that to others
دلیل سرد شدنت چیه بنظرت؟؟ با کسی مقایسه ش میکنی؟؟ دوسش نداشتی از اولم؟ اون رفتاری کرده؟

اول خیلی همو دوس داشتیم.یهو عوض شد.با من تو ی مدت کوتاهی ب هنه چی رسید .زیاده خواه شد انتظاراتش رفت بالا...اون همش من و مقایسه میکنه...با وجود اینکه موقعیتی ک دارم کمتر کسی میتونه داشته باشه

2706