2737
2734
اره خودمم از این موضوع میترسم

از نظر من قطع رابطه نکن رفتارت رو عوض کن.

اینجور عقب کشیدنا واقعا یعنی برد طرف مقابل.

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

از اولین برخوردهاشون با من بد بودن و دیگه موقع عروسی به اوج رسید. هی من کوتاه میومدم. باز بعد عروسی یه بار پا پیش گذاشتم با بدرفتاری مواجه شدم. دیگه کلا قطع کردم اصلا کاری به کارشون ندارم شوهرم ولی باهاشون در ارتباطه. البته دور از هم زندگی می کنیم. ولی خب وقتی نزدیک بودیم هم ارتباطی نبود

حرف به من/پیام ناشناس. 🌻سرگروه زرد🌻تاپیک زندگی سالم وکاهش وزن بامدادخمار 💚خودم عضو گروه سبز💚 رژیم رو از 12 اردیبهشت شروع کردم. وزن شروع:67🤦🏻‍♀️-وزن فعلی:59💪-وزن هدف:57🔒 قد 168 🧍🏻‍♀️🧘🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🎾 Don’t stop until you’re proud

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

جرا کات کنی مدیریت کن رفت وامدت رو اما اگه واقعا اذیت میشی کمتر کن چون ادم رفت وامد میکنه ارامش داشته باشه وقتی ارامش نداشته باشی چه فایده داره این رفت وامد من خودم سالی چندبار میرم فقط تو مراسم ها البته کرونا اومده اونم تعطیله

کاش منم میتونستم قطع رابطه کنم ازشون متنفرم شوهرم خیلی زیادی براشون ارزش قائله ی مادروپدرشوهرم ی جوری باهام رفتار میکنن انگارمن هوو شونم منم حرصم میاد

عضو تاپیک لاغری بامدادخمار 💙عضو گروه آبی💙                    شروع رژیم:۰۱/۱۱/۱۴                 وزن شروع:۸۰.          وزن هدف:۷۰.   وزن ۱۱/۳۰-->۷۷.۶۰۰🤞     وزن۱۲/۷-->۷۶.۵۰۰🤞   وزن۱۲/۲۱--> ۷۵.۶۰۰🤞   وزن۱۲/۲۸-->۷۴.۳۰۰🤞     وزن ۰۲/۱/۶ --> ۷۳.۲۵۰🤞من باید بتونم بااااید ثابت کنم که میتونم
2738

یعنی الان شوهرتم از خانواده شما راضی نباشه و با مادرو پدرت قطع رابطه کنه شما ناراحت نمیشی؟مثلا هر بار بری خونه مادرت تنها بری و شوهرت اصلا نیاد.

به نظر من قطع رابطه خوب نیست. 

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست

من به مدت دوسال شوهرم باخانوادش قطع رابطه کرد و الان هم شوهرم آدم شده هم مادرش دخالت نمیکنه دیگه ساکت شدن

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .

شوهرم هر روز میره اونجا ولی من ده روز یبار کاش میتونستم هم خودمو هم شوهرم سالس یبار ریختشونو بیبینیم

عضو تاپیک لاغری بامدادخمار 💙عضو گروه آبی💙                    شروع رژیم:۰۱/۱۱/۱۴                 وزن شروع:۸۰.          وزن هدف:۷۰.   وزن ۱۱/۳۰-->۷۷.۶۰۰🤞     وزن۱۲/۷-->۷۶.۵۰۰🤞   وزن۱۲/۲۱--> ۷۵.۶۰۰🤞   وزن۱۲/۲۸-->۷۴.۳۰۰🤞     وزن ۰۲/۱/۶ --> ۷۳.۲۵۰🤞من باید بتونم بااااید ثابت کنم که میتونم
یعنی الان شوهرتم از خانواده شما راضی نباشه و با مادرو پدرت قطع رابطه کنه شما ناراحت نمیشی؟مثلا هر با ...

اگه اتفاقاتی ک برام افتاده رو براتون بگم بهم حق میدید ب عنوان ی زن من ۱۱ ساله ک با بدرفتاری و بی احترامی اینا ساختم ولی دیگه ضربه اخرشون خیلی کاریه

لایک نکنید لطفا🙏
2706