2737
2739
عنوان

باشگاه زدن

| مشاهده متن کامل بحث + 270 بازدید | 29 پست

مثلا ی خانه بازی یا اتاق بازی کوچیک واسه مامانای بچه دار با ی پرستار مطمئن ، یه مافی شاپ کوچولو که انواع سالاد و پروتئین ها و قهوه ها توش سرو‌بشه ،ب عیر از سرویس به‌اشتی یه دوتا دوش هم داشته باش واسه ادمای شاغل که دوش بگیره بره سرکار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دو سه سال  دیگه 1 میلیارد مثل 100 میلیون الان هست پس خون سرد باش عزیزم برو یه لیوان آب بخور

نه بابا تو بورس هم ثبت نام کردم حسابی گرفته 

نگران نیستم😊

خداکنه اینجوری که شما گفتی پیش نیاد

مثلا ی خانه بازی یا اتاق بازی کوچیک واسه مامانای بچه دار با ی پرستار مطمئن ، یه مافی شاپ کوچولو که ا ...

دوش که همه جا هست 

معمولا کنار استخر دوشای اب هم هست

مرسی از نظرتون😊😊💜

2731
دانشگاه تربیت بدنی می رم تا بعد ببینم چی میشه

خب این دلیل نمیشه باید مجوزات لازم رو اخذ کنی.

مرکز بهداشت بری.

روانشناس بری.

کلی دوندگی داره ولی اگه قضیه است جدیه با یه متخصص درمان و ورزش مشورت کن.از فیزیوتراپ هم کمک بگیر.

بعد از من، هیچکس تکرار من نخواهد شد،این تو و این دنیا...
اگه میتونی رشته تربیت بدنی بخون دانشگاه خیلی کمک میکنه یعنی باشگاه نون ات تو روغن هست البته الان کرو ...

عاره نگران همینم که تا دوسال دیگه میتونم باشگاه بزنم یا نه؟؟؟این کرونا گند میزنه به این برنامه ام

2738

مربی به نظرم خیلی مهمه خیلییییییی

کار بلد باشه و مهربون. بتونه با همه ارتباط برقرار کنه و به افراد با مشکلات خاص هم کمک کنه

کاش من یه باشگاه بدنسازی داشتم کاش پر از وسایل جدید کاش

وزن اولیه ۷۱/۵وزن الان 61 الهی شکر به وزن دلخواهم رسیدم در طول یکسال با ورزش(بدنسازی) و کالری شماری
چه جالب  مرسی از نظرت😊😊😊💜

من خودم خیلی دوست داشتم  برم کلاس یوگا چون بچه کوچیک داشتم  یه روز باید میبردمش هی اذیت میکرد یه روز بزارم خونه مادرم یه روز نرم باشگاه درد سر بود حاضر بودم پول بیشتر بدم اما جلوی چشم خودم باشه منم یکی دوساعته ورزش کنم اگر باشگاه زدی توی تبلیغاتتون بنویس  دارای  اتاق بازی برای کودکان همراه مادران ورزشکار 

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
2706