2733
2739
عنوان

پوشک نوزاد

144 بازدید | 13 پست

سلام بچہ ھادخترمن ۲ماہ و۲۸روزشہ پوشک شمارہ ۱براش میزارم اماھمش پاھاش تکون میدہ وگریہ میکن وپوشک وقتی میبندمش تنگ میشہ وران ھاشوجمع میکن ینی کوچیک دیگ براش؟ واینک چرااصلانمیخواب شب تاساعت ۱۰صب بیدارہ وھی تغییرمیکن روزم فقط سرظہرمیخواب تاساعت ۲بعدظہر وھریک ساعت یہ باربیدارمیشہ براشیرخوردن وراستی دلدردم دارہ دکترشربت کارمینت بہش دادہ میدمش بازم فایدہ ندارہ واینک شیرم جہشی میارہ بالا گاھی اوقات ممنون میشم کمکم کنین وکامل توضیح بدین بچہ اولم وبی تجربہ🙏

الهی عزیزم،رفلاکس داره زودتر ببر دکتر

پوشک رو بله بزرگتر بگیر

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

پوشکشو بزرگتر کن،

خوابشم به مرور طبیعی میشه میدونم شما الان خسته ای اما باید صبور باشی تا این ماه های اول بگذره،انشاءله ۵،۴ماهگی میوفته رو روال.

فقط از همین الان برای خواب شبش ساعت مشخص داشته باش تا عادت کنه بزرگتر شد خودت راحت باشی،تحت هر شرایطی ساعت خوابشو رعایت کن،مهمونی،سفر،و....

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم استفراغ جهنده بسیار خطر ناکه حتما پیگیری کن

بچه منم دقیقا تا صبح یه بند زار میزد بدجووور و صبح ساعت نه ده میخوابید باکوچکترین صدابیدار میشد اینا بخاطر این هست که تو شکممون که بودن ما تاصبح بیدار بودیم و درکل بچه های امروز اینطورین بخاطر قرصای دوره بارداری

بهش داروی گیاهی معتبر از طب سنتی بده و دلدردشو خوب کن

2728
عزیزم استفراغ جهنده بسیار خطر ناکه حتما پیگیری کن بچه منم دقیقا تا صبح یه بند زار میزد بدجووور و صب ...

رفلاکس داره دیگه گلم،شیر بالا میاره

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
رفلاکس داره دیگه گلم،شیر بالا میاره

من پسرم فاویسم بود دکترش گفت هروقت هروقت استفراغ جهنده داشت باید بیای من ببینمش اگه نصف شب بود صاف برو زایشگاه حالانمیدونم بخاطر فاویسمش بود یا درکل اینجور گفت

دلدردشم به دکتر بگو تا چیز خاصی نباشه اما معمولا دلدرد نوزاد دوره داره،مهمترین راهکارشم اینه صبور باشی تا بگذره،شکمشو دورنافشو به جهت عقربه های ساعت باروغن زیتون اروم ماساژ بده،

رفلاکس هم همینطور.دفعات بیشتر با حجم کمتر بهش شیر بده بعدشیر اروغ بگیر و دیگه کسی با بچه ور نره ،سرو گردنش بالاتر از شکم باشه به پهلو بخوابون.

من پسرم فاویسم بود دکترش گفت هروقت هروقت استفراغ جهنده داشت باید بیای من ببینمش اگه نصف شب بود صاف ب ...

نه کلا رفلاکس جهنده خطرناکه،بالا اوردن معمولی طبیعیه

2738
من پسرم فاویسم بود دکترش گفت هروقت هروقت استفراغ جهنده داشت باید بیای من ببینمش اگه نصف شب بود صاف ب ...

عه،نمیدونستم بچه دوستمون فاویسم بود اما دکتر گفت چیز خاصی نیست،فقط باقالی مازندرانی دور و برش نباشه

درکل نوزاد تا بیاد سیستم بدنش به زندگی بیرون رحم مادر و به تغذیاش و محیطش عادت کنه کمی زمان میبره.من خودم هممه ی اینارو کشیدم.انشاءله به زودی و به سلامتی فرزندتون بزرگ میشه و فقط خاطره ی اینروزاش میمونه نه رنج و سختیش.

بچه سه ماهه رو پوشک سایز ۱ میبندی؟؟؟؟ بزرگتر بگیر خواهر😑 استفراغ جهشی هم حتما ببر دکتر طبیعی نیست

من مشکلات را حل نمی کنم , من افکارم را درست می کنم ، سپس مشکلات خودشان حل می شوند. (لوییز هی)

عزیزم الان دیگ‌باید ب این شماره ۳ ببیندی اخه هنوز یک‌میبندی گناه داره بخدا.حداقل دو بگیر براش ۱ دیگ‌خیلی تنگه براش دلت میاد.دلدردشم اگه خیلی زور میزنه قولنج داره واس شیر بالا اوردنشم رفلاکس داده

عزیزم الان دیگ‌باید ب این شماره ۳ ببیندی اخه هنوز یک‌میبندی گناه داره بخدا.حداقل دو بگیر براش ۱ دیگ‌ ...

قلنج چیہ چکارش بایدکنم برای رفلاکسم چہ کنم؟ینی ھمہ اینارودارہ خدااا😭