2733
2739
عنوان

ختم توسل به حضرت عباس

133 بازدید | 16 پست

ختم توسل به حضرت ابوالفضل(ع) به مدت 10شب

در کتاب منتخب التواریخ آمده است: نام مبارک حضرت قمر بنی هاشم که عباس است، به شمار ابجد می شود ۱۳۳ و آنکه می گویند:

یکی از ختم های تجربه شده این است که ۱۳۳ مرتبه این عبارت را بخوانند حاجتشان روا خواهد شد:

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی بحق اخیک الحسین علیه السلام

دوستای گلم ختم  کلا ۱۰ روز هس هر وخ ۱۰ نفر شدیم شروع میکنیم 

باید گروه های 10نفری شیم هرکدوم روزی 13 بار ذکر یا کاشف به نیت یکی از اعضای گروه میگیم کسی که اون روز نوبتشه 3بار بیشتر 16 بار میگه که در جمع 133 بار بشه و بعد هرکدوم 10 صلوات هرروز تقدیم مادر حضرت عباس خانم ام البنین کنیم که انشالله پسرش واسطه حاجت رواییمون بشه

وقبل از همه ی باید نذر کنید که اگه تو این ۱۰ روز حاجت روا شدی فلان نذر رو ادا میدی

ولی بهتره برای شروع ختم صدقه بدین یا به یک گرسنه غذا بدین 

https://chat.whatsapp.com/GwI39HaKInE3ZfKwv4bB80

خدایا شکرت قبل از این تاریخ ۹۹/۹/۹ به ارزوم رسیدم😍😍😍 

من میام

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  

من اعتقاد ندارم همیشه هم این تایپیکا برام عجیب بوده نمیدونم چرا الان دلم لرزید چرا دلم خواست این کارو بکنم خیلی زندگیم گیر داره خیلی الان سخته احوالم .

من هستم شروع شد بهم اطلاع بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من اعتقاد ندارم همیشه هم این تایپیکا برام عجیب بوده نمیدونم چرا الان دلم لرزید چرا دلم خواست این کار ...

خوش اومدی

خدایا شکرت قبل از این تاریخ ۹۹/۹/۹ به ارزوم رسیدم😍😍😍 
2738
2706