2737
2734
عنوان

بهم گفت حالم از این رفتارت بهم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 1101 بازدید | 95 پست
خب منم با پسر عمه هام صمیمیت دارم اما حدود خودمو میدونم اونم قطعا همینطوره اینی که میگی غیرت نیست تع ...

😐😐 

من به کاری  که  کردم  ایمان  دارم

هیچ زن  یا  مرد با شرف  حق  ندارن بعد از ازدواج

با  جنس مخالف  صمیمی بشن 

من روی دختر خالم  دختر عمه هام  خواهر زاده هام بی نهایت غیرتی ام  تحمل ندارم  ببینم کسی  دلشون رو  میکنه 

کار خوبی کردی ..چون جوری ک شما میگی عین برادرش هستی و میتونی راهنمایی کنی ایشونو ...یه تذکر بوده ...چیز عجیبی نبوده 

..بعضیا فلسفه ی زندگیشون اینه                                    دهن داریم چرا گوه نخوریم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوبه گفتم نزن عزیزم🤭هم تجربی هست هم علمی.  شما هرجور دوست داری عمل کن چند سال دیگه تجربتو به ...

عزیزم من دارم از ۱۵ سال تجربه ی زندگی مشترک خودم می گم

واقعا سخت نیست که مرد و زن به یک چشم دیده بشن چرا نگاه فقط باید ابزاری باشه به جنس مخالف؟من آدم مذهی هستم در این حد که نماز می خونم روزه می گیرم قران می خونم و جلو نامحرم بت بلوز شلوار بلند و روسری ام اما کلا تو فامیل خودم و شوهرم دختر و پسر باهم صمیمی هستیم ممکنه سر مسائلی بحث کنیم بگیم بخندیم مشورت کنیم درد دل کنیم تا حالا هم اتاق بدی بینمون نیوفتاده چون از اول یادمون دادن اینطور برخورد رو ☘

و بلاخره روزی خدا نگاهی خواهد انداخت ❄
بهله بهله متوجهم😂

تعارف نکن زیاده چندتا هم تو بردار😄☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘

2731
عزیزم من دارم از ۱۵ سال تجربه ی زندگی مشترک خودم می گم واقعا سخت نیست که مرد و زن به یک چشم دیده بش ...

بابا خودش داره میگه وابستگی به وجود اومده ولی نه اونجور این چه معنی میده اگه به کارت ایمان داری چرا میشینی با دختر خالت حرف میزنی اصلا 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
[QUOTE=145625532]اینا دلیل نمیشه. من پسر خالشم من پسر عموشم من برادر شوهرشم و اینا نداریم شما یک اقا ...

اینی که من میگم غیر ارادیه یه جورایی طرف خودشم نمیفهمه ولی از همسرش دور میشه به مرور. 

منم ازدواج کردم فامیل دارم سر کار رفتم توی جامعه بودم به دلایلی تجربیاتم نسبتا زیاده. و به نظرم تهش چیز خوبی نیست. 

اعتماد مثل یک پاک کن میمونه، بعداز هر اشتباه کوچیکتر و کوچیکتر میشه😏😏😏
2740
تعارف نکن زیاده چندتا هم تو بردار😄☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘

مرسی واقعا تو این دوره همه چی گرون شده منم ازین به بعد پرت میکنم تو سایت😂😃

بابا خودش داره میگه وابستگی به وجود اومده ولی نه اونجور این چه معنی میده اگه به کارت ایمان داری چرا ...

ایشون که کلا حرفاش ضد و نقیضه اگه راست میگه و اینقدر از شرف و غیرت حرف می زنه خودش اینجا چیکار می کنه؟😄

هی به کاربرا عزیزم عزیزم می بنده الان از کجا می دونه اونا شوهر دارن یا نه☘

اینی که من میگم غیر ارادیه یه جورایی طرف خودشم نمیفهمه ولی از همسرش دور میشه به مرور.  منم ازد ...

خب خانم عزیز  منم بخاطر  همین میگم  نباید

با کس  دیگه ای  صمیمی شه

الان شما  همه  چیرو ول کردی که چرا  با من خوبه 

ما از بچگی باهم بزرگ شدیم  مثل خواهرمه

شما چرا اینقدر معذرت میخوام  خنگ تشریف دارید

بخاطر همین راحت گول میخوردی و دلتان شکسته میشه 

وای  باورم نمیشه  شما  الان حق و  به من دادی

اره کار درستی انجام دادی

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
ایشون که کلا حرفاش ضد و نقیضه اگه راست میگه و اینقدر از شرف و غیرت حرف می زنه خودش اینجا چیکار می کن ...

واقعا اگه بده چرا بد نیست با توام صمیمیه...

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
خب خانم عزیز  منم بخاطر  همین میگم  نباید با کس  دیگه ای  صمیمی شه الان ش ...

اقای نفهم من نگفتم کارش درسته میگم حتی با توهم زیادیه که صمیمیه چه برسه به اون یکی😕

با همین شعورت ادامه بده به کارت

اعتماد مثل یک پاک کن میمونه، بعداز هر اشتباه کوچیکتر و کوچیکتر میشه😏😏😏