2737
2739
عنوان

بهم گفت حالم از این رفتارت بهم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 1101 بازدید | 95 پست
انشاالله که مجرد میمونی واقعا اگه قزرگراره مردی مثل تو بی منطق باشه بهتره دختر مردمو بدبخت نکنه بعدشم م ...

جا ظلم قسم بخورم  همین الان شماره چندتا فروشنده  لباس و طلافروشی  و ازین  قبیل تو گوشیم داری که اصلا هیچ ربطی بهت نداره

شخصیت داشته باشم

من دارم میگم  من مثل برادر اونم  از بچگی باهم بزرگ شدیم  شوهرش  رفیقم  مدام  خونه های  همدیگه رفت آمد  داریم  قبل از کرونا  سفر می رفتیم

حالا دغدغه تو شده که چرا من باهاش صمیمی هستم

شوهرش خبر داره من باهاش صمیمی هستم ولی از اون که خبر نداره  چی  مثله شما زنا میرفتم مستقیم به شوهرش می گفتم و فتنه درست میکردم خوب یود

بد کاری کردم  بهش گفتم  اینکار کار درستی نیست

و دست بکش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گوشیت

اتفاقا اصلا شماره اینارو ندارم که تو گفتی😂😂😂😂نیازی ندارم داشته باشم تو کسی نیستی من بخوام خودمو برات ثابت کنم برو به غیرتی بودنت برس اقا تو کار خوبی کردی خوبه؟بعدم از خدا میخوام یه زنی گیرت بیوفته که با هرزگیش کارتو به تیمارستان بکشونه به خاطر تهمتت 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
اتفاقا اصلا شماره اینارو ندارم که تو گفتی😂😂😂😂نیازی ندارم داشته باشم تو کسی نیستی من بخوام خودمو ...

ده سالی از من کوچیکتری ذهنت مریضه انسان باش انقدر به بقیه بدبین نباش...من نمیگم که چرا این حرفو زدی میگم تو اگه به حرفت معتقدی تودتم جوری رفتار نکن که دختر خالت بره پیش یکی دیگه بشینه بگه من با پسر خالم صمیمیم ...برای خودت این حرف سنگین نیست اگه به گوشت برسه؟

بعدشم مگه رفتار نامناسبی از دختر خالت با بقیه مردا دیدی که اینجور راجع بهش قضاوت میکنی اگه رفتارش نامناسبه اره حق با توئه اگه نه حد و حدود رعایت میکنه پس بدون همسرش در جریانه و تا الان مشکلی تو خانواده اش به وجود نیومده در غیر این صورت مطمئن باش گند زندگیش درمیومد

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2728
عزیزم شاید شوهرش  نمی دونه   ولی من که مثل  داداش شم  باید  یه تذکری بدم

عهه خدا بده از این داداشا😂

ولی ادازوشکر داداش ندارم😆

ولی کلا خیلی خودتو اذیت نکن واسه کسی ک خودش نمیخاد بفهمه و درک کنه

تک فرزندی ک دوست نداره از تک فرزندی در بیاد😁😌  فرفری مامان بابامم 💕
ببین عزیزم ما نمیتونم بگیم فلان مسئله به ما یه ربط  نداره  فردا هر اتفاقی  بیفته &n ...

خیلی عذر میخوام جیش تو اون آبرویی که اینجوری براتون تعریف شده

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم