2737
2734
عنوان

مامانا دخترم چرا خون دماغ میشه

215 بازدید | 35 پست

۱۷ماهشه دماغش ضربه بخوره یا دستکاری کنه خون میاد دیشب ضربه خورد خون دماغ شد یکم  الان بیدار شده بود شیر بخوره انگار دست زد دوباره خون دماغ شد ،از نگرانی خوابم نمی بره 

شاید رگ بینیش خشکه، بازم دکتر ببر ،.

اگر بندگان من، که به من پشت کرده اند،می دانستند که چقدر انتظار آنها را می کشم و مشتاق بازگشت آنان هستم، [هر آن] از [شدت] شوق می مُردند و بند بند بدن آنها از هم جدا می شد.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

دخترخواهرشوهرمن۷سالشه هی خون دماع میشه..دکترگفته چون طبعش گرم وخشکه(فک کنم)

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
از ترس این کرونا لعنتی میترسم ببرم بخدا 

همون رگش خشکه یه پماد میدن بزنی، پسر عمه ام و پسر همکارم اینطور بودن

اگر بندگان من، که به من پشت کرده اند،می دانستند که چقدر انتظار آنها را می کشم و مشتاق بازگشت آنان هستم، [هر آن] از [شدت] شوق می مُردند و بند بند بدن آنها از هم جدا می شد.
من تا پونزده سالگی اینجور بودم.دکترم ک میرفتیم دکتر میگفت به مرور زمان خوب میشه ک شد هم خداروشکر

خدا رو شکر ، دختر منم خیلی با دماغش ور میره بعد دماغش کیپ بودنی همین که دست بزنه خون میاد 

2740

عزیزم...دخترم‌همین طور بود اومدم تاپیک زدم‌پرسیدم همه‌گفتن‌ممکن بینیش خشکه دستکاری کرده خون اومده..تا بردم‌ دکتر ازمایش گرف فهمیدیم پلاک خونش پایینه ....این چند روزه احیانا باقالی پلو نخوردین.....یا موهاتونو رنگ‌نزدین.....وازلین استفاده نکردین......پیف پاف حشره کش استفاده نکردین ...اینا همش حساسیته برا همین بچه خون دماغ میشه

توخیانت تنهاچیزی که اهمیت نداره دلیلشه
پماد ویتامین آ ؟ 

نمیدونم، ولی بازم بهتره از دکتر بپرسی

عزیزم...دخترم‌همین طور بود اومدم تاپیک زدم‌پرسیدم همه‌گفتن‌ممکن بینیش خشکه دستکاری کرده خون اومده..ت ...

چند روز پیش باقالی پلو خودم خوردم ولی آخه قبل اونم اینجور میشد 

چند روز پیش باقالی پلو خودم خوردم ولی آخه قبل اونم اینجور میشد 

تو خونتون پختیش درستش کردی ..... ؟بعضی بچه ها حتی به بوی باقالی هم‌حساسن.. شیر تورو میخوره؟؟؟    دخترم  خون دماغ میشه  هر وقت باقالی اوردیم خونه حتی اگه تو فریزر باشه .... خونش یهویی جهنده وغلیظ بیشتر از چنددقیقه طول نمیکشه 

توخیانت تنهاچیزی که اهمیت نداره دلیلشه
تو خونتون پختیش درستش کردی ..... ؟بعضی بچه ها حتی به بوی باقالی هم‌حساسن.. شیر تورو میخوره؟؟؟   ...

بله تو خونه درست کردم ،شیر خودمو میخوره ، نمیدونم فردا زنگ بزنم دکترش ببینم چی میگه میترسم تو این شرایط ببرمش دکتر

2706