2733
2734

قبل ده ماهگی دخترم یادم نیست فقط دوبار یادمه که تب کرد اما از بعد ده ماهگی دو هفته یه بار بیست روز یه بار بدون دلیلی تب میکرد. حالا هم فاصله اش بیشتر شده اما بازم تب میکنه با اینکه تحت درمان هومیوپاتی هست. مشاورش گفته ببر دکتر ببین تب مارشال نداره. آخه تب مارشال دختر من علایم هاش و نداره 

شاید رو دل میکنه؟

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.