2737
2739
عنوان

این چه صدایی بود

397 بازدید | 45 پست

یه صدای خیلیییی بلند هواپیما بیدارم کرد خیلیییییی بلند انگار رو زمین بود در این حد هنوز دارم میلرزم چون با ترس بیدار شدم

یهو دیدی خوردمت😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وای. بیرونو از پنجره نگا کن

من پادری درست میکنم اگه بخوایی عکس بفرستم قیمتم توافقی😍😍😍😍انشالله تا 1399/9/9 به خواستهام میرسم. ❤✨ لطفا صلوات مهمونم کن. اقایون به تاپیک های من نیان و پست منو ریپ نزنن وگرنه گزارش میزنم🚫
2738
منم یبار اینجوری شدم ولی خبری نبود 

من خیلیییی از صدای بلندش ترسیدم  انگار صدای هواپیما بود ولی کنار گوشم ولی بیدار بودم تقریبا بیشترشو همون اولش بیدار شدم بعد دیگه میلرزیدم نمیدونم چی بود خیلی میترسم

یهو دیدی خوردمت😏
نه بخدا.طولانی بود بیشترشو دیگه بیدار بودم طولانی و بلند بود

کسه دیگه ایی بیدار نشد فقط خودت بیدار شدی

من پادری درست میکنم اگه بخوایی عکس بفرستم قیمتم توافقی😍😍😍😍انشالله تا 1399/9/9 به خواستهام میرسم. ❤✨ لطفا صلوات مهمونم کن. اقایون به تاپیک های من نیان و پست منو ریپ نزنن وگرنه گزارش میزنم🚫
شاید باز خبری شده  😑 تا چند دیقه دیگه مشخص میشه

وای خدا نکنه چه خبری من دیگه طاقت ندارم خدایا میترسم انشالله فقط رد شدن یه هواپیما بوده باشه و بخاطر نزدیک بودنش انقدر بلند بوده صداش.بخدا از ترس توی شکمم غلغل میکنه

یهو دیدی خوردمت😏
نه بخدا.طولانی بود بیشترشو دیگه بیدار بودم طولانی و بلند بود

میدونم منظورم همون صداي هواپیماس .. 

میگم بخاطره اینکه همه جا سوتو کوره و توام خواب بودي هنوز به جو عادت نکردي انقد به نظرت بلند اومده ، بد به دلت راه نده انشالله که چیزي نیس

تـابش نـاگریز نـورم رویـش نـاگزیر بـذرم…🌱💛
2706