2733
2739

داشتم درس میخوندم بعد از نماز دیگه خسته شدم،خواهش میکنم برام دعا کنید

(آنجا ببر مرا که°•شرابم•° نمیبرد) /یه چن تا :اماده شو بیام دنبالت هم واسه ما میذاشتین خب وحشیا  تویی که انقده مهربونی میشه یه صلواتم واسه زود مامان شدن منم بفرستی؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعآ ناراحت شدم 

🥰🤗

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
بخدا حسادت نیس فقط منم وقتی دهترشو میبینم دلم میگیره

پس چیه چرا دخترشو میبینی دلت میگیره 😒گناه داره بچه 

دلتو خالی کن فک کن خواهرزادته براش ارزو هایه خوب بکن

2728

بچم مریضه

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
خواب وحشتناک دیدم بیدار که شدم تا ۲ دقیقه فلج بودم نمیتونستم تکون بخورم وای خداااا خواب دیدم مامانم ...

انشالله خدا بهش سلامتی و طول عمر بده صدقه بنداز و صلوات بفرس 

2738
عزیزم میشه هر وقت وقت کردی به سوالاتم جواب بدی. چطوری سیگارو ترک کرد؟ینی شوهر منم باید عمل قلب بشه؟ع ...

سیگار دقیقا سمه براشون گلم 

دکتره به شوهرم گفت الان که عمل میشی اگه فردا پس فردا حتی یه نخم بکشی دوسال بعد دوباره باید بری زیر تیغ جراحی

ایشالاکه عمل نخادشوهرشما ولی سیگارو الزامی ترکش وگرنه درمانشون اصلا درست پیش نمیره باهاشون حرف بزنید برید دکتر به دکتر بگین تاکید کنه به ترک سیگار اگه بچه دارین بگین بخاطر بچه هاتون ترک کنه

یه داستانی هس که میگه؛تو جنگ‌ جهانی دوم یه پیانیست روس به دست نازی‌ها اسیر میشه و نازی‌ها بهش دستور میدن پیانو بزنه و شرط میبندن که اگه از پیانو زدن دست بکشه میکشنش.دو روز تموم‌ پیانو میزنه،آخر سر از خستگی بیهوش میشه.آخر داستانو یادته؟کشتنش!من با تک تک سلولای بدنم حال اون پیانیستو میفهمم،حس آدمی که تو راهی قدم گذاشتی که تهش هیچی نیست                                             
چرا چی شده خدا بهش سلامتی بده ناراحت شدم، خیلی حواست بهش باشه

استفراغ شدید.

توروخدا دعا کنین کرونا نباشه

خدا شاهده بیرون نمیریم فقط شوهرم سر کار میره یا خرید میکنه کا همش خونه ایم.

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
خاک تو سرم خیلی احمق و بی عرضم. اسم بیمارستان که میاد لرز میکنم از کرونا میترسم. اخه ماسکم نمیزنه😣

خدانکنه عزیزم دورازجون

چیکار میشه کرد کرونا حالاحالاها هست کنارمون باید باهاش کناربیایم دیگه

عی وااااای😳😳 اصن بیمارای قلبی در معرضن چرا ماسک نمیزنن اخه😳😳😳😳😳

یه داستانی هس که میگه؛تو جنگ‌ جهانی دوم یه پیانیست روس به دست نازی‌ها اسیر میشه و نازی‌ها بهش دستور میدن پیانو بزنه و شرط میبندن که اگه از پیانو زدن دست بکشه میکشنش.دو روز تموم‌ پیانو میزنه،آخر سر از خستگی بیهوش میشه.آخر داستانو یادته؟کشتنش!من با تک تک سلولای بدنم حال اون پیانیستو میفهمم،حس آدمی که تو راهی قدم گذاشتی که تهش هیچی نیست                                             
پس چیه چرا دخترشو میبینی دلت میگیره 😒گناه داره بچه  دلتو خالی کن فک کن خواهرزادته براش ارزو ه ...

خب مگه انتظار زیادیع منم دلم دختر میخواد من فهمیدم وقتی برای اولین بار بجهذخودتو تو اغوش بگیری چه احساسی داری همشو یادمه 

◦•●◉✿اشک ها و قلب شکسته ازت یه ادم قوی میسازه✿◉●•◦
2706