2733
2734
عنوان

بچه هاصاحبخونه میخوادبیرونمون کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1123 بازدید | 115 پست
من کاری ندارم رقمش بالا هست یا نه ولی شما باید از حداقل یه ماه پیش پیگیر میشدین که صاحب خونه قصدش چی ...

بش میگفتیم همین حرف ومیزد ولی چه فرقی میکنه اون موقع تاالان فرجی نشد فعلا  کلی وام وقرض مونده معجزه اس۱۰میلیون جورکنیم آخه ازکجا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من شنیدم که مالکها حق ندارن فعلا مستاجر بیرون کنن یعنی حتی بلحاظ قانونی بخوان اقدام کنن ترتیب اثری داده نمیشه بازم خودتون پیگیری کنید درباره جزییات این خبر

الهی خدا خودش به داد مردم برسه کاش لااقل اونا که شرایطشون کمی بهتره به داد بقیه برسن آدم دلش بدرد میاد از بعض رفتار آدمها با هم تو این شرایط سخت

2728
امسال همه حداقل ۲۰ ملیون گذاشتن رو خونه هاشون نامردا نمیگن از کجا بیارن مستاجرا،نمیدونم وامه چیه میگ ...

نمیدونم چجوریه نشنیدم خب ضامن میخوادلابد قصدهاش بالاس

بش میگفتیم همین حرف ومیزد ولی چه فرقی میکنه اون موقع تاالان فرجی نشد فعلا  کلی وام وقرض مونده م ...

خوب فرصت داشتین که یه کاری بکنید یا پول جور کنید یا یه خونه پیدا کنید حتی کوچکتر یا با امکانات کمتر

2738
نمیدونم چجوریه نشنیدم خب ضامن میخوادلابد قصدهاش بالاس

انشالله درست میشه عزیزم مام دوست داشتیم امسال بریم جای بزرگتر بخاطر بچم ولی نتونستیم دیگه چه میشه کرد😭😭همینجارو هم کلی کرایه بیشتر باید بدیم

ببخشید دوستم اما اونم حق داره. پدر منم ۲۰ تومن به رهن خونشون اضافه کرد صاحب خونه. ولی چه میشه کرد. ...

مگه اون محتاجه یه خونه دیگه داره وضعشم عالیه توشرکت رسمیه 

2706