2737
2739
عنوان

بچه هاصاحبخونه میخوادبیرونمون کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1123 بازدید | 115 پست
دستت درد نكنه 😃 والا قولنامه به نام منه ولي زنه هي زنگ ميزنه به شوهرم  فعلا دارم مدارا ميكنم ...

شوهرت نبود زنگ بزن بشورش یعنی چی ک ب شوهرت میرنه من اعصاب مصاب ندارما 

ای ک مراخوانده ای راه نشانم بده❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
منم اینجوری شدن ولی من تازه زایمان کرده بودم با اون همه بخیه مجبور به اثباب کشی شدم 

خیلی سخته خیلی بی وجدانن این ادما.بعد اون ماجرا بابام خیلی ناراحت شد طبقه بالاشون خالی بود گفت بیاین اینجا .الان چند ساله اینجام.ولی حس سربار بودن دارم.

💞I love you, when you call me senorita💞
2740
اين بيرون كردن و دو ماه و اين حرفا رو من از بنگاهي پرسيدم گفت نه بابا الكيه باور نكن  حالا الل ...

با عرض معذرت اگه اینجا بنگاهی هس ببخشه بنگاهیای شهر ما که همه دیوثن به خدا فقط به فکر جیب خودشونن

با عرض معذرت اگه اینجا بنگاهی هس ببخشه بنگاهیای شهر ما که همه دیوثن به خدا فقط به فکر جیب خودشونن

مث براما مااومدیم این خونه رودیدیم اول گفت ۴۰ من گفتم ماتازه ازدواج کردیم  قسط وام داریم ۳۰بیشتر نمتونیم بدیم گفت باشه هب نداره شد ۳۰بدون کرابه رفتیم بنگاه بنگاهیه ۱۰۰تومن هم گذاشت هرماه کرایه😥😥😥دیگ شد ۱۰۰تومن رهن ۳۰ خاک توسراحمقش😂

ای ک مراخوانده ای راه نشانم بده❤
2706