2733
2734

بچم ۷ ماهشه مثلا موهاشو باز میکنه میریزه تو صورت بچم تا موهارو بگیره میگه بچه باید مو بگیره ،قربونش برم پسرم کم لطفی نمیکنه هم موهاشو میکشه و میکنه هم چنگ میندازه تو صورتش،ولی من از اولش اجازه ندادم تا میخاد دست ببره ب موهام عین ی آدم بزرگ میکنم دست ب موهای مامان نزن دست ب موهای من نمیبره،مرتب کلمه گوزو رو بهش تکرار میکنه اگر حضور داشته باشیم یا نداشته باشیم ،تا بقیه هم هی بگن

یا موقعی ک چشم منو دور می بینه گوشی میده دستش میگه بچه باید برنامه کودک ببینه گوشی ببینه تا چیزارو یاد بگیره تو بچه رو دوسنداری نازشو نمیکشی گوشیتو بیشتر دوسداری ،گفتم خوشم نمیاد بچم ب گوشی عادت کنه بعد گف بچه من ۴ سالگی گوشی خواست می بینم اون روزی رو ک بچه شما دو سالگی ازتون گوشی بخاد ،منم گفتم مگه ب خاست بچست چی بخاد چی نخاد. این خانوادشه ک با عقلش بچه سالاری رو درست کنه یا ن ،

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چه خواهر شوهر سمی رفت و آمدت رو خیلی کم کن بهش تذکر بده این کارهاش اشتباهه چند سالشه خواهرشوهرت

هر کس تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست. انسان دیگری است با دیدگاه دیگر، فقط همین.   
یه نصیحت عالی می کنم بهت حرفی نزن بهش بذار عمل و تربیتت در آینده همه چیزو بهش نشون بده

اگر پای اون از تربیت بچه من قط بشه مطمینن اگر تربیتشم نکنم از چیزی ک اون تربیت کرده بهتر به عمل میشینه

امان از دست این خواهر شوهرا

بگو دکتر گفته نباید گوشی ببینه و تلویزیون، به شوهرت بگو خیلی جدی بهش بگه 

اگه ترک هستش گوزو یعنی بچه گوسفند کلا بخوان بگن کسی خیلی ناز و مظلومه میگن گوزو 

اولین بار مامانبزرگم نامزدم رو دید برگشت گفت این دختر ما گوزو هستش مراقبش باش من داشتم از خجالت میکردم بعد بهم گفتن منظورش مظلومه

خوب گفتی عالی چه بی ملاحظه درسته عمه هستش ولی دیگه هر کاری نباید بکنه که  خیلی جدی تذکر بده ی ...

اره منم گفتم تلوزیون رشد مغز بچه رو کند میکنه ولی وقتی سواد نداره فقط تجربه اشتباه داره نمیفهمه 

بچهای خودش رو این جور بزرگ کرده فک کرده گوشی برا بچه خردسال بخری ینی خیلی ب بچه اهمیت میدی 

خنگه دیگ بلد نیس تربیت کنه،این همه بچه مشکل اخلاقی دارن نتیجه ی تربیت مادرهایی مثل خواهر شوهرت هستن.

ریپلای های اسی رو فقط  میبینم 
2706