2733
2734

معنی این بین شعر مولانا چیه دقیقا؟

گویند سرانجام ندارد کار ما ماییم که بی هیچ سرانجام خوشیم

خانوم دکترا بیان وسط😁😂

😍✨خدا جونم تو تنها پناهمی❤️حتی اگه بدترین بشم تو بخشنده ی گناهمی😍❤️اگرچه کشته عشقیم، در زمان قصاص...خوش آنکه دست ببوسیم قاتل خود را... 
معنیش یعنی من!

😐😒

😍✨خدا جونم تو تنها پناهمی❤️حتی اگه بدترین بشم تو بخشنده ی گناهمی😍❤️اگرچه کشته عشقیم، در زمان قصاص...خوش آنکه دست ببوسیم قاتل خود را... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از هفت دولت آزاده

یعنی چی😂

2731

یعنی این‌همه دست و پا زدن تو این دنیا برای جمع کردن‌مال ،هیچ فایده و سر انجامی نداره و ما الکی خوشیم چون اون دنیا اینا بدردمون نمیخورن 

خدایا شکرت😍خدایا شکرت که میتونم حال بقیه و خوب کنم 😍خدایا شکرت که دارمت😍
2738
میگه با اینکه میدونم کارم به نتیجه نمیرسه ولی بازم انجامش میدم چون خودش برام مهمه نه نتیجه ش

بیشتر توضیح بده🤔😂

یعنی این‌همه دست و پا زدن تو این دنیا برای جمع کردن‌مال ،هیچ فایده و سر انجامی نداره و ما الکی خوشیم ...

🤔

بچه ها من امروز اومدم نی نی سایت میشه یکم واسه تو ضیح بدین شرایطش چجوریه؟!

نیومده برگرد بابا دیوونه خونس😂😂😂😂

یعنی این‌همه دست و پا زدن تو این دنیا برای جمع کردن‌مال ،هیچ فایده و سر انجامی نداره و ما الکی خوشیم ...

نه عزیز دلم دیگه خیلی معنویش کردی  یعنی ما تلاش برا هدف رو مقدس و با ارزش میدونیم حتی اگه ثمر نده

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ ست و حُب در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است
ینی به تو ربطی نداره من از کاری که دارم میکنم حال میکنم و به آهرشم فکر نمیکنم

ایولله😀

2706