2733
2734
وای یادش بخیر درداش واقعا لذت بخشه جوری که موقع درد داشتم به بچه دوم فکر میکنم وقتی به این فکر کنی ک ...

بخداااا حاضرم اون لحظه که بچه مثه ماهی سر میخوره و میاد بیرون و زودی میزارن رو شکمتو باااارها تجربه کنم....بهترین لذت زندگیم تا حالا فقط همون موقع بوده وقتی موقع درد باهر نفست ذکر بگیو ائمه رو صدا کنی و برا همه دعا کنی

آخ ک چقد شیرینه

همیشه توبدترین شرایط به این فکر کن🤔 میتونست بدتر از این شه😲😲 بعد به این نتیجه میرسی که خدا زیر نظرت داره و میبینت.😗..اینطوری غم به دلت نمیاد😊...خدااااایا شکرت که خونم دود نشد بره هوا😥😥.....خدا جونم توکل کردم فقط فقط به خودت و توسل به ائمه😍😍😍
من سر پسرم سزارین دوست داشتم طبیعی شد سر دخترم دوست داشتم طبیعی زایمان کنم سزارین شد دکترم سر دخترم ...

برعکس بوده ،حالا خدا رحم کرده ب دخترت ،حالا شماکه طبیعی و سزارین باهم تجربه کردین کدوم بهتر بود ؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

محتاجیم به دعا عزیزم نگران نباش صددرصد تو بیمارستان رعایت مبکنن دکترها تو راهرو راپله اسانسور اینا خودت و همراهت هم کاااملا رعایت کنید انشالله که هیچی نمیشه و سالمو سلامت با نینیت بیای خونتون

همیشه توبدترین شرایط به این فکر کن🤔 میتونست بدتر از این شه😲😲 بعد به این نتیجه میرسی که خدا زیر نظرت داره و میبینت.😗..اینطوری غم به دلت نمیاد😊...خدااااایا شکرت که خونم دود نشد بره هوا😥😥.....خدا جونم توکل کردم فقط فقط به خودت و توسل به ائمه😍😍😍
برا منم واقعا همینطور بود از اینطرفم بچه اولم بود و کاملا بیتجربه بودم و از ی طرفم دکترم بیرحم بود ...

ماشاالله ،خدا قوت ،دیگه حرفه ای شده بودی ،چرا از سز متنفری ؟؟؟خیلیا نمیتونن طبیعی بزان خب 

2731
وای یادش بخیر درداش واقعا لذت بخشه جوری که موقع درد داشتم به بچه دوم فکر میکنم وقتی به این فکر کنی ک ...

هن؟خواهر من تا مامانم اومد بالاسرم گفتم چجوری سه تا بچه آوردی تو موقع زایمان داشتی ب دومی فکر میکردی بابا شیرزن من وقتی یاد زایمانم می افتم میگم وایییییییییییی🤕🤕🤕🤕 البته وقتی بچه رو میذارن رو قلبت که....

الهی به حق این وقت عزیز خدا به همه اونایی ک ندارن فرزندانی سالم و صالح ببخشه

ماشاالله ،خدا قوت ،دیگه حرفه ای شده بودی ،چرا از سز متنفری ؟؟؟خیلیا نمیتونن طبیعی بزان خب  

نمیدونم والا

اخه من وقتی ی کوچولو دستمم بریده میشه با دیدنه خونش کلا غش میرم....همم اینکه زایمان طبیعی ی چیزش خییییلی خوبه همه دردها قبل زایمانه بعد زایمان حتی همراه هم لازم نداری ولی سز اینش سخته تا چن ساعته نباید تکون بخوری .از ی طرف شیرت نمیاد از ی طرف بیحسی میره تازه دردات شروع میشه یکی باید شیاف بزاره و خیلی چیزای دیگه

من زنداداشمو دیده بودم و از سزارین ترسیده بودم و خداروشکر که توتستم طبیعی زایمان کنم

دوس دارم هزاااران بار زایمانی که سر دخترم داشتمو تجربه کنم😂😂😂😂از درد میمردماااا ولی ی حال معنویه باحال داشتم و البته کلی تجربه خخخ

وای تو این تاپیک چقد حرف زدما شصتم دردید😂😂😁😁😁

هن؟خواهر من تا مامانم اومد بالاسرم گفتم چجوری سه تا بچه آوردی تو موقع زایمان داشتی ب دومی فکر میکردی ...

البته سن مادر..وزن جنین...خیلی تاثیر داره 

بدن با بدن فرق داره یکی میبینی راحت زایمان میکنه یکی سخت

هن؟خواهر من تا مامانم اومد بالاسرم گفتم چجوری سه تا بچه آوردی تو موقع زایمان داشتی ب دومی فکر میکردی ...

خب من خودمو از قبل خیلی آماده کردم از یک ماه قبلش کلی معاینه شدم با کلی درد شدید 

البته زایشگاهو گذاشته بودم روسرم چون به هوای بی حسی رفته بودم نمیزدن میگفتن برای تو بدرد نمیخوره کلی جیغ میزدم و دعوا کردمباهاشون خخخ

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
2738
میفهممت خفن😂😂😂😂😂 من چون درد نداشتم کارای بستریمم صفر تا صدشو خودم انجام دادم😁😁😁دریغ از یکم ...

🥺

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام