2737
2734

بچه ها من خیلی وقتا خواب میبینم بابام داره خودم یا خانوادمو اذیت میکنه حالا به هر طریقی(با حرف و‌کاراش)اصلا نمیتونم جلوشو‌ بگیرم دلم میخواد داد بزنم یا بزنمش ولی نمیشه😐جالبه تو‌ واقعیت اینجوری نیسن حتی سلامم به زور میکنیم کاری بهم نداریم نمیدونم تو خوابام چرا ازش عصبانیم!!!

رابطتون باهم خوب نیست، نیاز به بازسازی ارتباطتون دارید و بهتره هیجانات و احساستون رو به طور صحیحی با ...

ادمی نیست که گفتگو بکنه میگم که هیچ کاری به هم نداریم از بچگی همینجوری بوده علاقه ایم به رابطه ای ندارم چون احساسی نیستم ولی جدیدا یکساله خواب میبینم میدونمم بخاطر ضمیر ناخوداگاهمه ولی نمیدونم چرا انقدر عصبانیم ازش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ادمی نیست که گفتگو بکنه میگم که هیچ کاری به هم نداریم از بچگی همینجوری بوده علاقه ایم به رابطه ...

خب ضمیر ناخودآگاه نیازشو داره اینطوری نشون میده رابطتون سالم نیست یعنی چی کاری بهم نداریم تو خودت تو ایندسالا عادت کردی و فکر میکنی مشکلی نداری ولی روحت آسیب دیده نیاز به کمک داری

2731
خب ضمیر ناخودآگاه نیازشو داره اینطوری نشون میده رابطه آن سالم نیست یعنی چی کاری بهم نداریم تو خودت ت ...

خب الان بیست ساله این شکلیه منم واقعا دلم نمیخواد رابطمون مثلا خوب بشه ، شاید واسه همینه برعکس همسنام با مردای سن بالا ارتباط خوبی میگیرم🤦🏻‍♀️

خب الان بیست ساله این شکلیه منم واقعا دلم نمیخواد رابطمون مثلا خوب بشه ، شاید واسه همینه برعکس همسنا ...

خب دیگه باید تلاش کنی رابطه تو درست کنی میخوای ۴۰ سال دیگه زنده باشه و بود و نبودش برات فرق نکنه؟

2738
آره دیگه خلا روحی عاطفی داری باید درست و بجا  با پدرت پر بشه نه با مردای هم سن بابات

همسن بابام که تفاوت سنی حداقل۷/۸سالو لازم میدونم بهرحال مرسی گلم درست میگی🤦🏻‍♀️