2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

علاعمت چی بود عزیزم؟ علاعم بارداریت قبل نوعد پریودت  علاعمی داشتی؟؟

همین بی خوابی‌بود گلم‌ ، ولی چون پریودم خیلی دقیق بود همیشه به محض اینکه عقب افتاد تست دادم که مثبت بود 

2731
چون پهلوهام درد میگیره هزار بار میچرخم  در غیر اینصورت مشکلی ندارم فقط گرسنگی منو از خواب‌ بی ...

برا گرسنگی شبا یه لیوان شید و یه قاشق شیره انگور رو قاطی کن بخور 

تا صبح گرسنگی نمیکشی

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘
همین بی خوابی‌بود گلم‌ ، ولی چون پریودم خیلی دقیق بود همیشه به محض اینکه عقب افتاد تست دادم که مثبت ...

من ۲۸ موعد پریمه

ابن ماه قرص خوردم و امپول زدم

خییییلی درد پری دارم

یبوست گرفتگی پشت

پا درد خفیف تیر کشیدن زیر شکم

احساس میکنم هر لحظه امکان داره خون بریزه

برای همه کسایی که منتظر مادرشدنن اگه زحمتی نیست میشه یه صلوات بفرستی🧡
2738
خانومها شما تا چندهفته تهوع داشتین؟ من هفته دهم بنظرتون تا کی باید تحمل کنم؟😔

من تا ۱۳ هفتگی

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘
برا گرسنگی شبا یه لیوان شید و یه قاشق شیره انگور رو قاطی کن بخور  تا صبح گرسنگی نمیکشی

شیر و خرما میخورم اخر شب

ولی شیش صبح گرسنم میشه و بیدار میشم

شیره ی انگور نمیتونم بخورم قند دارم

فقط مجازم روزی دوتا خرما بخورم

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
خانومها شما تا چندهفته تهوع داشتین؟ من هفته دهم بنظرتون تا کی باید تحمل کنم؟😔

الهی  عزیزم ⁦☹️⁩ ، من که ندارم خداروشکر ولی با دکترت صحبت کن ببین شاید ویتامین داشته باشه برای از بین بردن تهوع ، شنیدم میگن برای کمبود ویتامین ب هست

الهی  عزیزم ⁦☹️⁩ ، من که ندارم خداروشکر ولی با دکترت صحبت کن ببین شاید ویتامین داشته باشه برای ...

آره دیمن هیدرینات داده ولی بازم یک موقعهایی خیلی دلم آشوب میشه😔

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
شیر و خرما میخورم اخر شب ولی شیش صبح گرسنم میشه و بیدار میشم شیره ی انگور نمیتونم بخورم قند دارم ...

یه سیب بذار کنارت گرسنت که شد بخور دوباره بخواب

من شبا به یخچال بخصوص میوه ها پاتک میزنم😊

من ۲۸ موعد پریمه ابن ماه قرص خوردم و امپول زدم خییییلی درد پری دارم یبوست گرفتگی پشت پا درد خفیف ...

علایم ماه اول بارداری تقریبا مثل درد پریوده ، همون انقباض زیر شکم و کمر درد و اینارو داره البته میگم من هیچکدومو نداشتم فقط بیخابم خیلی 

2706