2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ما تو یه اپارتمان هستیم همسایه کناریمون یه زن تنهاست اولش خیلی خانم خوب ومحترمی بود طبیقه پایینم یه خانم تنها ولی اون از اون خانمهایی....

خلاصه همسایه کناری ما به همه چی گیر میدا به صدا دخترم و...

2738

۶ ماه پیش بود شوهرم اومد خونه وگفت از واحد بغل صدا کمک خواستن میاد بعد من رفتم درشونو زدم خانه به زور درو باز کرد وحالش بو بود گفت قلبم تیر میکشه گفتم زنگ بزنم اورژانس گفت نه بعد منه احمق دلم سوخت با شوهرم فرستادمش بیمارستان خلاصه اونجا بستریش کردن وزنگ‌زدن خونوادش اومدن وشوهرم اومد خونه یه مدت این خانم خونه مادرش بود وپارکینگ اونا مزاحم نداشت یه روز شوهرم بهش زنگ زد گفت من تا وقتی نیستید ماشینمو جا ماشین شما پارک کنم

اره چت کرده بودن شوهرم باهاش حرف ده بود که با طبقه پایینی رفت وامد نکن واونم‌گفته بود اون موقع زنگ‌ز ...

صد در صد ارتباطشون بیشتره ....نمیخوام ته دلتو خالی کنم ولی وقتی خونه هاتون یجا هست قطعا شاید یوقت خونشم بره یا تو نباشی اون بیاد البته انشاءالله که من اشتباه بگم ولی تو حواستو جمع کن . یجوری بهشون بفهمون ک فهمیدی رابطه دارن از چتا عکس بگیر برا مدرک 

2706