2733
2739
عنوان

🌸سوره طه🌸

351 بازدید | 10 پست

خانما کی ازش نتیجه دیده واسه ازدواج؟

چقدر خوندین؟

بعد چند مدت جواب گرفتین؟

چطوری چلشو گرفتین؟

یا اطرافتون اگه هم دیدین نتیجه گرفتن میشه بگین

لطفا خواهرانه راهنمای کنین💖💖💖

خدایا...!! خدایا حواست هست صدای هق هق گریه هایم از همان گلویی می آید که تو از رگش به من نزدیکتری...!!تنهام دل بغل میخواد خدا جون آغوشتو باز میکنی بیام بغلت🙄دوستم میشه واسم آیت الکرسی بخونی🌺برکتش برگرده به زندگیت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای طولانیه

ن اتفاقا خیلی خوبه آرامش میده به آدم

خدایا...!! خدایا حواست هست صدای هق هق گریه هایم از همان گلویی می آید که تو از رگش به من نزدیکتری...!!تنهام دل بغل میخواد خدا جون آغوشتو باز میکنی بیام بغلت🙄دوستم میشه واسم آیت الکرسی بخونی🌺برکتش برگرده به زندگیت
2731

سلام ما توی تلگرام گروه داریم که میخوایم چله بزاریم . احتمالادعای توسل باشه. اگه ووست داشتید درخواست بدید تا لینک واستون بفرستم

این دستهای خالی و ساده دخیلتان، ما را ب رسم رفاقت دعا کنید.
سلام ما توی تلگرام گروه داریم که میخوایم چله بزاریم . احتمالادعای توسل باشه. اگه ووست داشتید درخواست ...

من تل ندارم

فقط اینجام😞

میشه بگی کدوم سوره یا دعا واسه ازدواج خوب مجربتره خودت دیدی؟

من تل ندارم فقط اینجام😞 میشه بگی کدوم سوره یا دعا واسه ازدواج خوب مجربتره خودت دیدی؟

ما چله دعای یستشیر داشتیم ولی فعلا کسی خبر ازدواجشو نداده، اما چند سال پیش خودم توی چله یستشیر برای چهار نفر خوندم دو تاشون ازدواج کردن.

انشالله شما هم به زودی یه ازدواج موفق داشته باشید. 

اینو بگم خودمم ده سال پیش تو تکیه حضرت قاسم دعا کردم ،نذر کردم سال دیگش عقد شده بودم.

ما چله دعای یستشیر داشتیم ولی فعلا کسی خبر ازدواجشو نداده، اما چند سال پیش خودم توی چله یستشیر برای ...

هی آجی چی بگم همه دخترای فامیل ازدواج کردن فقط من موندم همین امشب پاگشای دختر داییم بود😞من الان چله سوره طه گرفتم امروز ۳۰ میشه

میشه دعام کنی امشب حالم دلم گرفتس

2738
هی آجی چی بگم همه دخترای فامیل ازدواج کردن فقط من موندم همین امشب پاگشای دختر داییم بود😞من الان چله ...

عزیز دلم حتما . ان شالله که زودتر بختت وا بشه. چند سالته مگه؟

الان خیلییی جا داری . اینقد ناامید نباش . اول راهی . هر چند تو بعضی خانواده ها دخترا رو زود شوهر میدن. سنی نداری دختر . فقط یادت باشه بخاطر ازدواج  هر کسی رو بله نگی، سر فرصت و با چشم باز ازدواج کن،

ان شالله که به زودی ازدواج موفق داشته باشی گلم

الان خیلییی جا داری . اینقد ناامید نباش . اول راهی . هر چند تو بعضی خانواده ها دخترا رو زود شوهر مید ...

چشم سرنمازت دعام کن😘😘😘