2737
2739

من تصمیم گرفتم یا برم کلاس بورس یا کلاس حسابداری یاد بگیرم که یه شعلی برا خودم بتونم داشته باشم دراینده اما مشکل اینجاس من زیره دیپلمم .به نطرتون به مشکل برمیخورم ?واینکه چیکار کنم ?کوومشون بهتره ?

توهر جای جهان باشی دلم اونجاس💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

عزیزم هرجابری ازت مدرک حسابداری میخوان بایددرسشوبخونی

در ابتدا همه انسان بودیم                                       دین جدامون کرد..‌‌.....                                              سیاست تقسیم مون کرد.......                                    پول طبقاتیمون کرد..........                                        تااینکه....یه ویروس همه رویکسان کرد
😐 عزیز اول دیپلم بگیر بجای دانشگاه اون کلاسارو برو تازه بدون مدرک دانشگاهی هم خیلی به مشکل برمیخوری ...

ممنونم از نطرت سخت نیست به نطرت مخم نمیکشه حس میکنم 

توهر جای جهان باشی دلم اونجاس💔
2738

من ليسانس حسابدارى گرفتم سركارم رفتم يمدت ولى بايد كاراموزى كنى تا ياد بگيرى خيلى كار ميكشن ازت با حقوق خيييلى كم چون علاقع نداشتم كلا گذاشتم كنار ، در مورد بورس هم خيلى خوبه تا وقتى دولت پشتشه خودم از ٢ سال پيش ( ٩٧) كه وارد بورس شدم چم و خم كار اومد دستم ولى در حال حاضر چون همش روند مثبته و خيلى كم منفى مبخوره يكم ترسناك شده ولى اگه كلاسشو برى و علمشو داشته باشى خيليم سود خوبى ميده بدونى چه وقت وارد بشى خريد كنى و چه وقت بفروشى 

2706