2737
2734
عنوان

بختیاری های عزیز

| مشاهده متن کامل بحث + 6698 بازدید | 539 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام ددیلم 

منم بختیاریوم. 

بختیاری. اصیل 

ساکن اصفهانم اما فعلن شهرکردم ب قول خومون دهکرد 

جاتون پتی. هوا عالیه. خنک خنک 

ایخویم رویم کوهرنگ. چونو دم صبحا هوا سرده. سوز ایاهه

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست. او جبران همه نداشته های من است خدایاشکرت😊
2728

کسی ایچو نی؟

دلم گرهده خواستوم درددل کنوم یکم

ی خانوم متاهل دی ماهی فوق العاده شیطون و زبون دراز و رُک😐که عاشق دُخمله👧کابرای عزیز خواهش میکنم وقتی تاپیک میزنین ول نکین برین به امون خدا و هشتا درمیون جواب بدین ما مسخره شما نیستیم🤪هرکسی پست رو میخونه بجای لایک پاسخ بده اگ حرفی هست😘 ظهور آقامون و خوشبختی هممون اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🤲
2738
موهسوم چته عزیزوم

سیچه ایچو ایقه خلوته

بیاین یکم شعر بگوین دلم وا بو

ی خانوم متاهل دی ماهی فوق العاده شیطون و زبون دراز و رُک😐که عاشق دُخمله👧کابرای عزیز خواهش میکنم وقتی تاپیک میزنین ول نکین برین به امون خدا و هشتا درمیون جواب بدین ما مسخره شما نیستیم🤪هرکسی پست رو میخونه بجای لایک پاسخ بده اگ حرفی هست😘 ظهور آقامون و خوشبختی هممون اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🤲
همه خوسین چه شعری😁

شعرا بختیاری خومون

دوراته ز نو دل هوای تو کرد

دلوم نگرهد جا هوای تو کرد

ب یاد خوتو قولات تیه کال

شال اِبست ب کهدو دل یار هوای تو کرد

به به مو بلدنیسوم 😪

خدا وه گیژت 

پ چ بلدی؟

2706