2737
2739
عنوان

خانما به نظرتون بده؟

363 بازدید | 36 پست

من اصلا نمیتونم حریم زندگیمو  تقصیم کنم یعنی شدیا حریم قاعلم برا زندگیم و یک خط مشی های دارم که اصلا نمیتونم بذارم کسی وارد بشه 

هر کار انجام میدم باید اون کار صددرصد زیرنظرخودم باشه  نظرات و دخالتهای دیگه رو نمیخام 

یعنی کنترل گرم 

بعضیا هستن خیلی ریلکس رفتار میکنن  مهم نیس براشون 

برای مثال مهمونی میدم دوس ندارم کسی تو غذام دست ببره خونه میخرم دوست ندارم کسی بیاد الگو بده یا سرخود کاری کنه .  اصلا خوشم نمیاد بدون اجازه من تو.حیطه ی من کاری کنن البته این اخلاقم نسبت به بقیه هم هستا وارد حریم کسی نمیشم بی دعوت یا تعارف کاری نمیکنم  چرا بعضیا پررو هستن 

اصلا نمیفهمن ادب چیه وهر جور دلشون میخاد وارد حریمت میشن به خودشون اجازه دخالت میدن  کلا زار و زندگی طرفو مال خودشون میدونن  اصلا از بدو تولد انگار یاد نگرفتن اجازه بگیرن 

از روهم نمیرنا بی ادبن کلا اخه یهچالو کابینت ادم مگه دروازس یا برا خودشوندتصمیمدمیگیرن یکذهفته تو خونت بمونن یعنی چی اخه مگه ما اصلا گفتیم بمونید لنگر میندازید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یکم خاکی  وبیخیال باش

همین

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
عزیزم مشکل از شما نیست عقایدت ایده اله 

چیکار کنم با ادمایی طرفم  اصلا نمیفهمن  یعنی بچه دارمیشی غذا بدن پوشک عوض کنن لباسش عوض کنن  بردارن ببرن بیارن. اصلا تو کتم نمیره  خیلی عذاب اوره 

2738
چیکار کنم با ادمایی طرفم  اصلا نمیفهمن  یعنی بچه دارمیشی غذا بدن پوشک عوض کنن لباسش عوض کن ...

چون از اول تربیت نشدن توی مدارس

نمونش پدر مادر من به کللللل به جام زندگی میکنن 

صدای خورد شدن اخرین تکه شیشه های قلب شکسته ام را شنیدم ، دیگر نایی برای زندگی نمانده مهربانم...خدایا نجاتم بده 😔
چون از اول تربیت نشدن توی مدارس نمونش پدر مادر من به کللللل به جام زندگی میکنن 

اصلا  غرور ندارنا والا یبار یکی بمن بگه خونه نیستم تا خودش دعوتم نکنه نمیرم اینا  ول نمیکنن نیگن باشه فردا میایم

اخه خجالتی هم هستمدنمیتونم بگم که

باید سعی کنی باهاشون رک باشی منم خیلی خجالتی بودم ولی اگ ببینم یکی خیلی بی حد میکنه رک حرفمو میگم ...

چون خودش خاسته دیگ ... البته ن بابی احترامی رک وبااحترام

میشه برای خوب شدن حال دلم وحل شدن مشکلاتم یه صلوات بفرستین🌹🌺💮🌸❤❤❤💛
اصلا  غرور ندارنا والا یبار یکی بمن بگه خونه نیستم تا خودش دعوتم نکنه نمیرم اینا  ول ...

من یه حموم‌بخام برم باید توضبح بدم 

صدای خورد شدن اخرین تکه شیشه های قلب شکسته ام را شنیدم ، دیگر نایی برای زندگی نمانده مهربانم...خدایا نجاتم بده 😔
2706