2733
2734
خب فردا ببین چی میگن😊

من نمیدونم چی میگن ولی وقتی هنوز چیزی معلوم نیست نباید چیزی گفت

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*

فقط کنکور این وسط باعث کرونا میشه.مسافرتو.این همه بیرون رفتن مردمو.رعایت نکردنشونو.عروسیو.مهمونیو.خریدو.بیرون رفتن غیر ضروری هیچ مشکلی نداره که ارشد عقب افتاد.با این وضع شهریورم نمیشه کنکور داد.

الان صدای بوق بوق ماشین عروس میاد تو محلمون😏

سلام من یک بافنده عروسک هستم.سابقه کاریم از سال ۹۷ هست.سفارش میگیرم و عروسک هامو میفروشم.از اینکار لذت میبرم و خوشحالم می‌کنه.اگر دوست دارین عروسک من با اسم (حنان) داشته باشیم.ادرس پیج اینستاگرامم و تلگرامم این هست.(dolls_hanan)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کم استرس خود کنکور وامونده رو داریم اینا هم هی مسخره بازی در میارن ای بااباااا

عاشق شدن مثل گوش دادن به صدای پیانو توی یه کافه شلوغ می مونه،اگه بخوای به اون صدای قشنگ گوش کنی باید چشم هات رو ببندی از بقیه ی صداها بگذری و اون ها رو نشنوی,صدای خنده ها،گریه ها،به هم خوردن فنجون ها....تو واسم اون صدای قشنگ بودی که من به خاطرش هیچ صدایی رو نشنیدم:))
2740
اه چقدر لفتش  میدن

من که راحت ۴ کیلو لاغر شدم

ارشدم خداروشکر عقب افتاد خیلی سر این استرس داشتم

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
ریاضی چه کتابی خوندی؟ برا کنکور .مشاوران کتاباش خوبه؟

راستش من دو سال تجربی بودم همیشه هم ریاضی رو ۶۰ میزدم ولی پزشکی نتونستم و اومدم انسانی برای ریاضی هیچ فقط تمرین های کتاب به اضافه سوالات کنکور سال های قبل همین

هر روز را چنان زندگی کن ، گویا آخرین روز زندگی توست...❤️💫
لعنتیا ،کاش کنسل بشه کلا وگرنه والدین بزور میفرستن

کنسل که عمرا بشه واسه تعویق جیگر بچه هارو در اوردن این مافیای کنکور نمیزارن کنسل بشه

2706