2737
2739
دوست عزیز اگه نظام جدید هستید لطفا کتاب کمک اموزشی که خونید رو بگید

عزیزم من همه رو گاج خریدم روانشناسی و فلسفه و منطق و اقتصاد و جامعه شناسی همه گاج و خیلی هم راضی ام 

برای دروس عمومی و ریاضی هم سوالات دوره های قبل کنکور رو حل کن و تحلیل کن

هر روز را چنان زندگی کن ، گویا آخرین روز زندگی توست...❤️💫
راستش من دو سال تجربی بودم همیشه هم ریاضی رو ۶۰ میزدم ولی پزشکی نتونستم و اومدم انسانی برای ریاضی هی ...

منم مثل تو تجربی بودم اما امسال محرومم سال دیگه میخام انسانی بدم🙄😭😭😭😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه دیگه کشش ندارم،یا بگیرن یا کنسل بشه الهی

منننمممممم انقدر خستم کتاب میبینم حالت تهوع بهم دست میده

عاشق شدن مثل گوش دادن به صدای پیانو توی یه کافه شلوغ می مونه،اگه بخوای به اون صدای قشنگ گوش کنی باید چشم هات رو ببندی از بقیه ی صداها بگذری و اون ها رو نشنوی,صدای خنده ها،گریه ها،به هم خوردن فنجون ها....تو واسم اون صدای قشنگ بودی که من به خاطرش هیچ صدایی رو نشنیدم:))
من نمیدونم چی میگن ولی وقتی هنوز چیزی معلوم نیست نباید چیزی گفت

عزیزم آخرین اطلاعیه دکتر نمکی وزیر بهداشت رو یه نگاه بنداز گفتن به هیچ وجه کنکور سراسری به تعویق نمی افته

عزیزم آخرین اطلاعیه دکتر نمکی وزیر بهداشت رو یه نگاه بنداز گفتن به هیچ وجه کنکور سراسری به تعویق نمی ...

دوست خوبم من نیم ساعت پیش تو لایو مشاوره دکتر نمکی بودم گفتن فردا خبر قطعی میدیم 

گفتن چون دکتری ارشد عقب افتاده احتمالش هست ولی قول نمیدیم

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
2740
 استرس کرفتم،اه

همه تو این شرایط هستن

من ک هم ارشد دارم هم سراسری 

از یکی خیالم راحت شد یکی دیگه مونده 

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
خبر نداری چی میشه؟

فعلا ک میگن تو سایت زدن همون وقت خودشه بازم معلوم نیست 

2706