2737
2734

میخوام بدونم کسی با وجود چربی شکمی و اضافه وزن تو 12هفته جنسیتو بهش گفتن؟!!! یا بخاطر چربی شکم دیرتر مشخص میشه نسبت به مامانای لاغر

جز ❤عشق ❤جهان نکته ی ارزنده ندارد.........اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
عزیزم بستگی به دستگاه سونو و حوصله ی دکتر داره من تپلی ام اما سه تا بچه ام هم همون هفته ی 11 مشخص ش ...

چقد خوب😍 کاش واسه منم مشخص شه 

خدا 3تا دسته گلاتو نگه داره❤

جز ❤عشق ❤جهان نکته ی ارزنده ندارد.........اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم...
فکر نمیکنم ربطی به چربی شکم داشته باشه ولی جنسیت تو این یونو با احتماله

درسته منتها واسه دخترم دکتر خیلی سریع فقط ان تی رو گفتو تمام از بس مطب شلوغ بود ، تا پرسیدم بچه چیه گفت پاشو معلوم نیست😐😑 

واسه من نگفت

تو ۱۲ هفته رفتم

بخاطر چربی شکم و اینکه بچه م بد خوابیده بود نگفت

ولی ۱۸ هفته دیگه دقیق گفت

البته ربطی به چربی شکم نداره تو سونو ان تی فقط احتمالی میگن و نباید اعتماد کنی

2738
واسه من نگفت تو ۱۲ هفته رفتم بخاطر چربی شکم و اینکه بچه م بد خوابیده بود نگفت ولی ۱۸ هفته دیگه دق ...

آخه تو سایت خونده بودم بخاطر چربی تصویر تارتر دیده میشه!!!

پس ربطی نداره😮

واسه من نگفت تو ۱۲ هفته رفتم بخاطر چربی شکم و اینکه بچه م بد خوابیده بود نگفت ولی ۱۸ هفته دیگه دق ...

نینی دسته گلت چی بود؟

2706