2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باهم رفتیم پارک بام شهر تا هرسال سالگرد عقدمون بریم اونجا 

باهمون لباس و کتشلوار دومادی رفتیم،بعد رفتیم جایی ک اشناشدیم چایی خوردیم و ب همه شوهرم پول داد اونجا

بعد اومدیم خونمون طبقه پایین بیدار بودیم تاصب😍😍یادش بخیرا

برای داشتنت دلیو ب دریا زدم که از آب میترسید😍😘💕👰👫🍬🌈
2738
رفتیم دور دور، مامان بزرگ پیرش هم تو ماشین ما بود نمیدونم چرا....... هرچی تند میرفت و ویراژ میداد با ...

😂😂😂😂😂ای خدا خیلی باحال بود

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        

محضر عقد کردیم، بعد رفتیم با جوانهای فامیل جنگل و بزن برقص. بعدم رفتیم خونه ی بابام 150تا مهمون بودن شام و کیک. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

تو حرم امام رضا عقد کردیم بعدش با شوهرم از خانواده فاصله گرفتیم دو رکعت نماز خوندیم کلی حرف زدیم قصد داشتیم ناهار بیرون باهم بخوریم یهو بابام پیدامون کرد نذاش. کفشامونو برداش گف بریم؟😂😂😂😂😂

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤
مارفتیم حرم. بعدشم هم جمکران

خوشبحالتون 

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        
2706