2733
2739
عنوان

هواکه تاریک میشه و شب میشه یکجوری میشم مدتیه از شب بیزارم

| مشاهده متن کامل بحث + 602 بازدید | 54 پست

منم شب که میشه یه فکر بد میاد تو ذهنم جوری به هم میریزم که نفسم بالا نمیاد 

صحنه های بدی جلو چشمم میاد باید برم رو تراس تند تند نفس بکشم یا به شوهرم میگم بغلم کنه فقط 

خیلی حال بدیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان چطوری؟

الان خدارو شکر خوبم 

ماجرا برای هشت نه سال پیش

اتفاقا سیستم بدن خودم مواقع عادی اینطوریه که عاشق شبا هستم انرژیم خیلی عالیه و همیشه شب به درسام و کارام میرسم ولی اون موقع از غروب حالم بد میشد 

2731
منم شب که میشه یه فکر بد میاد تو ذهنم جوری به هم میریزم که نفسم بالا نمیاد  صحنه های بدی جلو چ ...

دقیقا منم اینجوری میشم خونمون طبقه ی چهارمه دوست دارم برم بیرون ولی نصف شب بیرون چی

خدایا امیدمان تویی مارا به حال خود رها مکن
2740

منم تو غروب و طلوع خورشید حسه بدی بهم دست میده بیشتره موقع ها کسی میتونه کمک کنه که چجوری با این احساسه مسخره چیز کنم؟

امیدوارم نشونه ای باشه برای دختری که خستست از اسیب های سهوی و عمدی دیگران علیه خودش.هی تو قویتر از چیزی هستی که فکر میکنی 👈                                           ‌‌‌‌‌‌‌‌                    دوست ریشه دار من،چقد مایلی به سبز ماندن و ریشه دواندن؟🌱
الان خدارو شکر خوبم  ماجرا برای هشت نه سال پیش اتفاقا سیستم بدن خودم مواقع عادی اینطوریه که ع ...

خداراشکر ایشالله هیچوقت مریض نباشی چندوقت طول کشید خوب شدی

دکترت کی بود

خدایا امیدمان تویی مارا به حال خود رها مکن
مگه عمل تاثیر داره؟ من دو بار زایمان داشتم ممکنه تشدید شده باشه اضطرابم؟

نعععع ، بلافاصله بعد عمل  انگار بدنم ب بی حسی واکنش نشون داد... بُنیه بدنم این مدلیه ، من الان تنگی نفس دارم میگم احتمالا بخاطر دلهره و نگرانیه 

گل گاوزبون دم کن بخور آرامش بخشه 

اسطوخودوس و چای بادرنجبویه و بهارنارنج اینا خیلی خوبن البته گل گاوزبون و مراقب باش زیادش ضرر داره کلا اندازه نگه دار  

گر دختری پیش پدر ناز کند🍀 گره ی کرب و بلای همه را باز کند🍀صل الله علیکِ یارقیه جان🌷
منم هفته ی گذشته رفتم دکتر برام دارو نوشت ولی خوب نیستم

به مرور زمان اثر میزاره 

به دکترت بگو اگر یه موقع دچار حمله اضطرابی شدی یه قرصی بنویسه که سریع اثرکنه .

حداقل یکی دوخفته فکرکنم زمان میبره 

2706