2737
2739

نفروش حیفه  

میدونی چرا چوب خدا صدا نداره            چون که فرو میکنه                    درتاریخ۹/۹/۹۹هیچ غلطی نمیکنم و لم دادم دارم جم میبینم   چه خبرتونهههههه چه خبرتونهههههههههه    نه بوی عطر پیرهنت نه اون چشای روشنت نه  حتی خط خنده هات حواسمو پرت نمیکنه   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نمیدونم ولی حایی خوندم غذایی ها رو نفروشین

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2731

مجموع درآمد ٣ ماهه منتهی به خرداد ١٣٩٩ شرکت صنعتی پارس مینو حدود ١٠١ میلیارد تومان می باشد که حدود ۵٣ میلیارد تومان از این مبلغ متعلق به خرداد می باشد.

#به_لحاظ_تکنیکی؛

سهم در راس مهمترین سیکل زمانی خود با اعمال افزایش سرمایه 426% اخیر، شکاف بزرگی ایجاد کرده است که طی یک روند میان مدت پتانسیل رشد مجدد و دست یابی به اهداف نخست 15971 تا 19011 ریال را دارد.

مقاومت پیش رو: 14037 ریال

2738

ببین.  قرار نیست هر روز پنج مثبت  بخوری.  من چهل میلیون از یک سهم دارم که ۲۵ درصد منفی خوردم.  روزی که گرفتم شاخص یک میلیون نبود.  الان شده ۱۸۰۰ تقریبا شاخص کل 

ولی تو بورس باید صبر داشته باشی 

م

😂😂

😂😂😂🥴🥴🥴

میدونی چرا چوب خدا صدا نداره            چون که فرو میکنه                    درتاریخ۹/۹/۹۹هیچ غلطی نمیکنم و لم دادم دارم جم میبینم   چه خبرتونهههههه چه خبرتونهههههههههه    نه بوی عطر پیرهنت نه اون چشای روشنت نه  حتی خط خنده هات حواسمو پرت نمیکنه   
2706