2737
2734

بله متاسفانه

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍

بله عزیزم

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یه سوال این اورژانس ها از کجا میفهمن طرف سکته مغزی کرده یا سکته قلبی؟

خب حتماام ارآیی میگیرن یاسی تی

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
یه سوال این اورژانس ها از کجا میفهمن طرف سکته مغزی کرده یا سکته قلبی؟

کسایی که سکته مغزی میکنن اصولا فکاشون کج میشه,تکلمشون با مشکل مواجه میشه,ایست قلبی طرف یهو غش میکنه

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
2738

[QUOTE=145586353]بعد کسی که خونریزی مغزی میکند خون داخل سرش لخته میشه؟[/QUOTEسکته مغزی ممکنه خون لخته شه داخل رگ بمونه و نذاره ادامه رگ خون بهش برسه,یا ممکنه رگی تو مغز کلا پاره شه و خونریزی پیدا کنه که مغز متورم میشه,یه لوله میذارن تو سر که خون اضافی رو بکشه بیرون و ورم کم شه

کسایی که سکته مغزی میکنن اصولا فکاشون کج میشه,تکلمشون با مشکل مواجه میشه,ایست قلبی طرف یهو غش میکنه

پدرمن یه لحظه هیچی نگفت هرچی صداش میزدیم صدای ما را نمیشنوید مامانم تکونش داد افتاد روی زمین و لب هاش سیاه شده بود.احیاءش کردن ولی بعد چند روز فوت کرد و ثبت احوال علت فوت را سکته مغزی زده.میخوام بدونم داخل خونه سکته مغزی کرده؟

مَا شَاءَ اللَّهُ لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ
پدرمن یه لحظه هیچی نگفت هرچی صداش میزدیم صدای ما را نمیشنوید مامانم تکونش داد افتاد روی زمین و لب ها ...

بله عزیزم,پدر منم سکته رو رد کرد پارسال,بردیمش دکتر,بیشرفا بهش خوب اکسیژن ندادن,کارش کشید به آی سیو و کما,چند ماه بعد فوت شد,ازشون نمیگذرم

خدا پدرت رو رحمت کنه گلم ,چند سالش بود؟کی فوت شده؟

بله عزیزم,پدر منم سکته رو رد کرد پارسال,بردیمش دکتر,بیشرفا بهش خوب اکسیژن ندادن,کارش کشید به آی سیو ...

الان پدر من خونه سکته مغزی کرده؟

مَا شَاءَ اللَّهُ لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ
الان پدر من خونه سکته مغزی کرده؟

بله,وقتی کسی سکته میکنه ,اکسیژن به مغز و قلب نمیرسه,قلب بعد چند دقیقه از کار میفته,یه تایمی هست که میگن گلد تایم تو اون زمان اگه احیا شه خوب میشه ولی هر چی از اون تایم بگذره میره تو کما و فوت میشه

2706