2737
2739

تو این روزا همش خونه ام یه پسر ۱۶ماهه یه دختره ۵ساله واقعا اذیتم میکنن هیچ جا نمیرم خونه ی مامانم و مادرشوهرم به خاطر کرونای لعنتی دیر به دیر میرم پارک و بیرونم ک کلا تعطیل.شوهرمم چندروزه خیلی خسته میشه میاد زود میخابه امشبم سر بچه هه بحثمون شد زود خوابید زندگیم تکراری شده دلم محبت میخاد کاش شوهرم نمیخابید😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اسی معذرت می‌خوام می‌دونم ناراحتی ولی حالا شاید حال و هوات عوض بشه،میشه لطفا بگی پسرت چه کلمه هایی رو میگه الان

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2738

حالا شما بچه کوچیک داری سرگرمی   من بچه کوچیک ندارم کلافه ام      تنهای تنهام   همسرم فرهنگی الان بیکاره تو خونه اس فقط سرش تو گوشیه   یه وقتایی ظرف هم میشوره کمکم      حتی خرید نمیرم واقعا پوسیدم من 

مپندار ؛ ای در خزان کشته جو      که گندم ستانی به وقت درو
اسی معذرت می‌خوام می‌دونم ناراحتی ولی حالا شاید حال و هوات عوض بشه،میشه لطفا بگی پسرت چه کلمه هایی ر ...

خواهش میکنم عزیزم بابا مامان .آب بده.آب بریز.شلوار.اسم خواهرش.ماشین.عمه دایی.عمو.اینایی ک یادم بود بعضیاشو نامفهوم میگه

خواهش میکنم عزیزم بابا مامان .آب بده.آب بریز.شلوار.اسم خواهرش.ماشین.عمه دایی.عمو.اینایی ک یادم بود ب ...

ببخشیدا خیلی وقتتو میگیرم،دستور پذیریش چطوره؟ مثلا بگی درو ببند،میبنده؟ یا بگی اینکارو نکن،گوش میده؟

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2706