2733
2734
عنوان

وقتی قلب یه درون گرا رو می شکنی

79 بازدید | 6 پست

وقتی قلب یه درون گرا رو می شکنی اون بیشتر از برون گرا آسیب می بینه چون اکثر اوقات تنهاست و داره فکر می کنه پس این اتفاق براش دو برابر بد میشه و واقعا شاید دور عشق و عاشقی یه خط قرمز بکشه و برا همیشه ببوسه و بذاره کنار این حرفا رو

اتفاقا درون گرا ها چون عادت دارن هر چیزی رو میریزن توی خودشون خیلی شخصیت محکمی دارن

بالاخره فهمیدیم که چرا ایران اسم زنانه است 🥰  خب دیگه از این به بعد ایران رو با زنانش بشناسید نه با فرش و زعفران و برنج😂   اینکه از زمان کوروش کبیر مردای ایرانی غیرتمندترین مردای دنیا هستن خوب بهمون ثابت شد،مردا و پسرامون تو جای جدی،مکان مناسب و شرایط سخت غیورترینن!💪👌                                   وطنم ایران خانوم من برای ساختنت جونم رو در راهت میدم❤️
اتفاقا درون گرا ها چون عادت دارن هر چیزی رو میریزن توی خودشون خیلی محکم‌تر هستن

شاید تحملشون بالاست ولی آدمای دیگه نمی تونن بفهمن که دارن از درون چی می کشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید تحملشون بالاست ولی آدمای دیگه نمی تونن بفهمن که دارن از درون چی می کشن

شخصیت مستقلی دارن و درک و شعور بقیه هیچ تاثیری توی زندگیشون نداره

این برون گراها هستن که نظر بقیه براشون مهمه

بالاخره فهمیدیم که چرا ایران اسم زنانه است 🥰  خب دیگه از این به بعد ایران رو با زنانش بشناسید نه با فرش و زعفران و برنج😂   اینکه از زمان کوروش کبیر مردای ایرانی غیرتمندترین مردای دنیا هستن خوب بهمون ثابت شد،مردا و پسرامون تو جای جدی،مکان مناسب و شرایط سخت غیورترینن!💪👌                                   وطنم ایران خانوم من برای ساختنت جونم رو در راهت میدم❤️
2728
شخصیت مستقلی دارن و درک و شعور بقیه هیچ تاثیری توی زندگیشون نداره این برون گراها هستن که نظر بقیه ب ...

بلاخره دچار آسیب شدن دیگههه حالا چه نظر بقیه براشون مهم باشه یا نه تفاوتی تو اصل مسئله نداره...