2733
2734
عنوان

پولساز ترین شغل

| مشاهده متن کامل بحث + 555 بازدید | 46 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوش بحالتون والا😘 چند سال دارن  زندگیتون چطوره؟؟

حدود۳۷سال سن دارن،خداروشکر زندگی خوبی داریم ولی الان ۵ماهه به دلیل شرایط ویژه بیمارستان ها آب خوش از گلومون پایین نرفته وهمش درحال استرس هستیم،حاضر بودم اون درآمد نباشه ولی همسرم جونش درخطر نباشه

2728
حدود۳۷سال سن دارن،خداروشکر زندگی خوبی داریم ولی الان ۵ماهه به دلیل شرایط ویژه بیمارستان ها آب خوش از ...

خدا صبر بده و کمکتون کنه 

واقعا خیلی سخته 

خوش بحال شوهرتون که انقد خانومش بفکرشه 

انشالا همیشه سلامت باشین

همه شون اونجوری نیستن،ولی خب بعضی از افراد به دلیل فشارکاری و بی مهری بعضی از بیماران وهمراهان بیمار ...

شما که بهتون میاد خیلی صبور و خوش برخورد باشین ....

راستش من معلمم،همیشه حسرت میخورم چرا داروساز نشدم که خانوم دکتر بشم 

نمیدونم تا چه حد حسرتم درسته.... حس میکنم دکتر جماعت خیلیییییییییییییی بهش توجه میشه تو ایران

بوی نم بارون 😍🌧️☔
2738
شما که بهتون میاد خیلی صبور و خوش برخورد باشین .... راستش من معلمم،همیشه حسرت میخورم چرا داروساز نش ...

نظر لطفتون هست،مردم عادی بزرگش میکنن وگرنه بین کادردرمان عنوان شغلی زیاد برامون مهم نیست ،مهم اینکه بتونیم با همکاری هم شرایط بیمار رو بهترکنیم،من خودم معلمی رو خیلی بیشتر از پرستاری دوست دارم

2706