2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یه حدیثی خوندم یادم نمیاد دوستان اگه میدونن بگن درمورد اینکه گل سرشور روزیبایی صورت تاًثیر بد میذاره ...

عجب حرفی

گل سرشور کلی باهاش ماسک صورت درست میشه

قدیم هم برای باز کردن گره مو در حمام استفاده میشده

2738

من  خاطره دارم ،😀😀😀😁😁من روز عقدم که خونه همسرم مهمون بودم چون موهام خیلی  ریخته بود و‌کم‌پشت برای اینکه موهام کمی پر و حالت دار دیده  بشه از گل سرشوی استفاده کردم نگو  خوب نشستم .موهام رنگشون بد و‌مات شده ....منم‌اولین‌بار بود رفتم خونشون  و باهاش زیاد راحت نبودم. ازم پرسید موهاتو با چی شستی 

منم‌اوج صداقت. و راستگویی گفتم گل....

الان بعضی وقتا شوخی می‌کنه و‌متلک بارم می‌کنه  میگه یه زمانی یادته با گل حموم‌‌میکردی 

دلم برای پسرای عزیزم که با رفتنشون داغ بزرگ بر دلم گذاشتن هیچوقت نتونستم بغلشون بگیرم کاش فقط یک لحظه میددمشون تا منم باوم میشد  مامان  شدم.خدایا دیگه تحمل مطب دکترا و آمپول و تخمک کشی و انتقال رو ندارم خودت به دل زخم خوردمون نگاه کن ولطف و معجزه ات رو شامل حالمون کن.نه به خاطر من به خاطرهمسرم
عجب حرفی گل سرشور کلی باهاش ماسک صورت درست میشه قدیم هم برای باز کردن گره مو در حمام استفاده میشده

در روایتی از امام موسی كاظم (ع) آمده است كه شستن سر با گِل سرشور، چهره را زشت می كند.

در روایتی از امام موسی كاظم (ع) آمده است كه شستن سر با گِل سرشور، چهره را زشت می كند.  

روایت ها اینکه چقدر واقعا روایت باشن تا ساختگی....

همه خاله های من قدیم حمام گل سرشور استفاده میکردن

الانم کلی ماسک صورت باهاش هست

2706