2733
2739

من یکی ازآشناهای نزدیک شوهرش بهش خیانت میکنه اونم نه دوست دخترواین چیزا ازاین خانم پولیا دوروزپیشم من برای بارچندم دیدم واسه خانمه خیلی دلم میسوزه تواین کورنایی یه وقت مریضی چیزی بگیره ازیه طرفم میدونم بادوتابچه کوچیک تواین گرونی نمیتونه طلاق بگیره چیکارکنم به نظرتون

حق میدم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من خودم اگ کسی بدونه شوهرم خیانت می‌کنه و بهم نگه حلالش نمیکنم

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2738

خدا لعنت کنه چنین آدم هایی رو 

شاید زنه میدونه ونمیتونه کاری کنه 

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم

عزیزم به نظرم آدم خبر بد را تا جایی که میشه نباید بده

شاید اون آقا هم سرش به سنگ بخوره و سر به راه بشه

ولی اینجوری که شما نیکی نمیتونه طلاق هم بگیره پس گفتنش فقط باعث خورد شدن اعصاب اون خانم میشه با بچه

2706