2737
2739

به گیسوم اولش توجه نکنید خواستم بینم چجوری که بعضیا میگن فلانیم  . دوست داشتم یه بار اسمم و اولش بگم

یکی از رفیقام بود  میگف اولین بار که خواستم ماهی درس کنم ریختمش تو اب بپزه و پودر شد   

اینجا مجازیه حداقل اینجا خوده واقعیت باش ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خورشت قیمه رو کلا ۴۵ دقیقه ای پختم! 

گوشت کش میومد بوی رب میداد لپه ها نپخته😐

برنجمو هم کلا  ۱۰  دقیقه گذاشتم  دم 😐😐😐

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2728

همون رفیقم میگف می خواستم مرغ های که مادرم واسمون درست کرده بود رو گرم کنم پنج تا اب ریخم روش نابودش کردم   دوستم دس به ابش خیلی خوبه   

اینجا مجازیه حداقل اینجا خوده واقعیت باش ....

من زیاد گند نزدم بعد ازدواج ینی غذای درس حسابی درس نمیکنم ک گند بزنم مث قرمه قینه و اینا😂ولی مجرد بودم اصلا اشپزی نمیکردم یبار با دختر دایم بودم عجله ی میخواستم ماهی درس کنم یخ زده بود همینجوری یخ زده سرخش کردم خیلی بد شد😆🤣

2738
اولین بار که اشپزی کردی که کد بانو نبودی اونو بگو

واقعا بودم من از ۸ سالگی اشپزی میکردم اون موقع خرابکاری کردم ولی ازدواج کردم همه غذا ها رو خیلی خوب درست میکردم جوری که زبانزد بودم فکر کن تو سن ۲۲ سالگی برای یه هیئت غذا پختم راستش پدرم اشپز بود من تو ژنم بود 

خدایی دوستت با چه امیدی ازدواج کرده 😥 بیچاره شوهرش

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2706