2733
2739
عنوان

🔴این داستان٬واقعیت زندگی همه ی ماست...

| مشاهده متن کامل بحث + 449 بازدید | 43 پست
وضعیت انسان ها تو این دنیا همینه.... اون تاجر ‍«خداست»... بچه«نفخه ی الهی هستش»(از روح خدا) م ...

چقدر زیبا و دلنشین❤❤❤

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون عزیزم... گوارای روان پاکت...

❤⚘❤⚘❤⚘

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

جالب بود

شبیه داستان های تمثیلی مولانا بود.

فَقُطِعَ دَابِرُ الْقَوْمِ الَّذِينَ ظَلَمُوا وَالْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ (سوره انعام/٤٥)🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر شوروی ریشه ی ظلم کمونیست ها رو از سر ما برداشتی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر منافق خطر حملات تروریستی رو از ما دور کردی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر صدام پوزه اون جلاد رو به خاک مالیدی. 🙏خدایا ما رو از ظلم آمریکا و تحریم و فشار حداکثری نجات بده 🙏به حرمت خون حاج قاسم که میدونم خیلی دوستش داری⁦❤️⁩... 🤲مرگ بر آمریکا🤲
2728
جالب بود شبیه داستان های تمثیلی مولانا بود.

این داستان رو یه عارف نقل کردن...

به نظر من این نکته رو خوب بفهمی و باور کنی طی کردن مسیر با وجود سختیاش لذت بخش میشه...

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 
سلام. بسیار زیبا و پر مفهوم بود. قشنگ لب کلام خدا و معصومین بود .

بله واقعا همینطوره...

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 
2738
این داستان رو یه عارف نقل کردن... به نظر من این نکته رو خوب بفهمی و باور کنی طی کردن مسیر با وجود س ...

البته یه مشکل هم توی تقسیم نقش داره و اون مرگ تاجر هست. چون گفته بلاتشبیه اون تاجر خداست! درسته در مثال جای مناقشه نیست ولی درباره ذات لایموت خداوند باید احتیاط کرد✨

فَقُطِعَ دَابِرُ الْقَوْمِ الَّذِينَ ظَلَمُوا وَالْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ (سوره انعام/٤٥)🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر شوروی ریشه ی ظلم کمونیست ها رو از سر ما برداشتی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر منافق خطر حملات تروریستی رو از ما دور کردی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر صدام پوزه اون جلاد رو به خاک مالیدی. 🙏خدایا ما رو از ظلم آمریکا و تحریم و فشار حداکثری نجات بده 🙏به حرمت خون حاج قاسم که میدونم خیلی دوستش داری⁦❤️⁩... 🤲مرگ بر آمریکا🤲
البته یه مشکل هم توی تقسیم نقش داره و اون مرگ تاجر هست. چون گفته بلاتشبیه اون تاجر خداست! درسته در م ...

بله درسته...

به نظرم هر نقطه از زندگی میتونه نقطه ی شروع باشه... و به بهترین نتایج ختم بشه... متنو کامل بخونید. ...

ممنون عزیزم

فقط حیف که نقطه شروع زندگیم تو ۲۸ سالگی پیدا کردم کاشکی زودتر بود برام دعا کن

سر بزنید به اینجا☺اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)ما بیهوده به این دنیا نیومدیم یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه.              قربون غریبیت آقا😔.                                      پاشدم عائله پیداکردم از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم.        آزادی؛ اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست.

چیزی که میشه برداشت کرد از نظر من اینکه واقعیت دنیای انسانی همینه یکوقت بر هوای نفست پیروزی و یکوقت گرفتارش اما باید یادمون باسه نکته مهم اینجاست که در زمان میروزی تنها نیستیم و با کمک پیامبران الهی به مسر درست راه پیدا میکنیم برخلاف اونجایی که کارمان را به دست نفس سپرده ایم.پس ذهنم میرود به این ایه قران که هر چه بدی میکنید از جانب خودتان است و هرچه خوبی است از جانب خداست...