2726

یه آدم پولدار رو در نظر بگیرید....

این آدم پولدار یه نوزاد داره که هنوز پدر رو خوب نمیشناسه ....

یه غلام داره که در همه ی کارها تحت امر این آقا هستش...

غلام و نوزاد و آقا با هم میرن مسافرت و توی راه این آقا مریض میشه و میمیره....

تمام مال التجاره میرسه به اون غلام...

این غلام مال اون آقا رو غصب میکنه و نوزاد رو بزرگ میکنه...

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فقط من حس میکنم پست نصفه توهین به شعکر مخاطبه یاشمام اینجوری هستین؟😐

خیر😑

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

تا اینجا که هیچ سنخیتی با زندگی ما نداشت😁

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

غلام نوزاد رو به عنوان بچه ی خودش بزرگ نمیکنه بلکه به عنوان برده ی خودش بزرگ میکنه...

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 

خب؟

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

😐خار داشت

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤

این نوزاد تا میاد بزرگ بشه فقط این آقا رو دیده(غلام پدرش)و هر چی غلام بهش میگه فرمان میبره.....

سالها شخصیت این بچه به عنوان یه برده شکل گرفته...

و این بچه خودش رو یه آدم تو سری خور فرمانبرداری که از خودش هیچی نداره دیده....

این بچه وقتی بزرگ میشه و به سن نوجوانی میرسه یک روز دوست پدر اصلیش رو میبینه...

دوست پدر از وضعیت بچه خبردار میشه و میبینه بچه به عنوان برده بزرگ شده وغلام رفیقش تمام اموال دوستش رو کشیده بالا...

میره به بچه تمام ماجرا رو میگه...

2706