2733
2739
عنوان

تصادف

832 بازدید | 42 پست

من خواهرم ایناماشینشون به اسم خواهرمه ونه خواهرم نه شوهرش گواهی نامه ندارن حالا شوهر خواهرم تصادف کرده و بایددیه بده وشوهرخواهرم رانندگی می‌کنه و حالا چون ماشین به اسم خواعرمه همه چی میفته گردن خواهرم یاشوهرش؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هرکی پشت فرمون بوده دیگه

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ما به شب توي پارك بوديم تصادف شد ايستاديم گوش داديم دختره كه تصادف كرده بود ماشين به نام خواهرش بود مامور كه امد گفت به صاحاب ماشين كه سند به نامشه بگيد بياد، خواهرش زجه ميزد نه به خواهرم نگيد خودم گردن ميگيرم مامور راضي نشد

عضو گروه رز نارنجي ،وزن شروع ٧٢ وزن هدف ٦٠ 🔥🔥🔥🔥  هر چي كه خدا بخواد... خدا كه بدمو نميخواد...
2738
آخه متاسفانه شوهر ابلهش گواهی نامه نداره مشکل دوچندانه وماشینم به اسم خواهرمه ومیگن ماشین به اسم هرک ...

مگه پلیس نیومده سر صحنه طرف ندیده کی پشت فرمون بوده

چ ادمای بیخیالی ک پشت فرمون بدون گواهینامه میشنین

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
آخه متاسفانه شوهر ابلهش گواهی نامه نداره مشکل دوچندانه وماشینم به اسم خواهرمه ومیگن ماشین به اسم هرک ...

نه اینطور نیست هرکس پشت فرمون باشه گردن خودش هست

اللهم صَل علي محمد وآل محمد

درسته به نام هر كي باشه گردن همونه

عضو گروه رز نارنجي ،وزن شروع ٧٢ وزن هدف ٦٠ 🔥🔥🔥🔥  هر چي كه خدا بخواد... خدا كه بدمو نميخواد...
مطمعنی؟ 

اره

من اصلا ماشینم ب نامم نیس ولی هر اتفاقی افتاده ب گردن خودم بوده تا امروز

2706