2737
2734
عنوان

کی برم سونوبنظرتون

| مشاهده متن کامل بحث + 437 بازدید | 84 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون عزیزم.چطور حساب کردی

با ندم افزار گلم تو همین کلینیک سایت

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2728
بهداشت تو این اوضاع میترسم.مجبورم برم دکتر بازم اول برم برا ازمایش

بهداشتا خیلی خیلی خلوته 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
2740
یعنی 5 هفته ام؟پس دو هفته دیگه برم خوبه برا ضربان قلب

اره عزیزم

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
بهداشتا خیلی خیلی خلوته 

من قرص مولتی میخورم میترکم وحشتناک .میترسم بازم مث دفعه قبل شم.اره بعد سونو دیگه میرم تشکیل پرونده میدم

وعده های تو اشک شد.....از چشم ترم ریخت🥀
ممنون.اخه معلوم نیست چند هفته ام

چندروز عقب انداختی تستت مثبت شد؟؟

خداجونم دختر خوشکلمو به تو میسپارم اگه صلاح دونستی یه خواهر یابرادر براش بزار تو دلم من برای خودم نمیگم برای دخترم میگم  
۵ هفته ای گلم بزار ۳ هفته دیگه برو سو نو ولی ازمایش بتارو همین فردا هم میتونی بری 

ممنون عزیزم.اره ایشالا دو سه هفته دیگه میرم پس.فردا ام میرم برا ازمایش

وعده های تو اشک شد.....از چشم ترم ریخت🥀
من قرص مولتی میخورم میترکم وحشتناک .میترسم بازم مث دفعه قبل شم.اره بعد سونو دیگه میرم تشکیل پرونده م ...

مولتی ویتامین ؟ منظورت اینه چاق میشی

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
2706