2733
2734
عنوان

چرا شوهرم اینجوری میکنه خسته شدم

189 بازدید | 7 پست

بچه ها شوهرم بیشتر وقت ها خوبه 

ولی خیلی زود بهش بر میخوره واقعا خسته شدم این اخلاقش عوض شدنی نیست الان من خونه مامانمم بچه ام کوچیک ۴۲ روزه زایمان کردم چون اذیت میکنه گاهی خونه مامانم میمونم ک هم شوهرم خونه استراحت کنه هم خودم کمکی داشته باشم

الان اومد ی سر بهمون زد بهم گفت دلسا گشنشه واسش ی شیشه درست کن گفتم ن پیش پای تو خورده سیره 

بهش برخورد رفت تو قیافه ک چرا حرف شو گوش نکردم در این حد حال بهم زنه رفتارش

بعدم میدونه من زیاد از خانواده ی عوضیش خوشم نمیاد سریع بلند شد گفتم چ زود کجا میری گفت میرم خونه مامانم اینا...

منم اهمیت ندادم گفتم آهان باشه برو

ب نظرتون حالا چی بگم بهش چیکار کنم خستم کرده حرصمو در اورده 

شاید باورتون نشه انقدر بدم میاد از این رفتارش دوست دارم بگم هیچوقت دیگه دنبالم نیا

خدایا نمیگویم دستم را بگیر...عمری ست گرفته ای مبادا رها کنی....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تشریف ببر خونتون که اونم راه نیفته اینور اونور . ببخشید بچه رو میاری که همسرت استراحت کنه معلومه اون پرانرژی شما خسته  چه درکی از شرایط میتونه داشته باشه . برو ایشونم شب بیداری بکشه متوجه بشه بچه سر و صدای الکی هم داره همش شیر نیست

2728

شاید باورت نشه ولی شوهر منم دقیقااااااا همینجوره شایدم بدتر...منکه دیگه یه جوری شدم که هر چی گفت سریع تاییدش میکنم میگم باشه تو درست میگی وگرنه یه دعوای حسابی درست میکنه و اگه ادامه بدی بددهنی و کتک کاری داریم

عزیزم شما حق داری خونه مادرت بری،اون حق نداره؟

برو سر خونه زندگیت لطفا💝

لطفا واسه اینکه ⚡پدرم⚡ کامل حالش خوب بشه،دعا کنید.                                ان شاءالله حاجت روا بشین
2740