2733
2734

هجده روزه عمل کردم کوچیک بزرگ 

از دکتر پرسیدم گفت ورمه درست میشه 

بچه عا  یکیش توش بحیه نیس 

اونی که توش بخیس توش یجوریه جالت پف دار 

یعنی اون ورمش بخوابه درست میش😢☹😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه بگید هزینه عملتون چقدر شد؟ جواب بده خواهشا مهمه

من میخام عمل کنم ۶

خوشبختی شاید تو صفحه بعدی باشه...نبند کتاب رو!🌱😊👍‏بزرگترین ارزوم دیدن بی بی چک مثبته رویاشده برام لطفا دعاکن برام❤🙏ممنون از دعای قشنگت بالاخره منم به آرزوم رسیدم...انشالله قسمت همه ی منتظرا،اگه دوست داشتی یه صلوات برا تودلیم بفرس🥰
2728

همیشه از عمل بینی میترسم..درد داره؟؟

اخه ینفر توسایت عکس شب بعدعمل گذاشت ادم سکته میکرد کل صورت کبود وقرمز😨😰

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
2738
ببخشید کدوم استان هستید؟؟؟ گفتی 6 میلیون؟

بله شیرازم

خوشبختی شاید تو صفحه بعدی باشه...نبند کتاب رو!🌱😊👍‏بزرگترین ارزوم دیدن بی بی چک مثبته رویاشده برام لطفا دعاکن برام❤🙏ممنون از دعای قشنگت بالاخره منم به آرزوم رسیدم...انشالله قسمت همه ی منتظرا،اگه دوست داشتی یه صلوات برا تودلیم بفرس🥰
مال من با کل خرجای فرعیش شد هشتو نیم

هزینه ی ازمایش و لباستون چن شد؟

خیلی خیلی ن  ولی دیگ  اینجورم نبود  الان مال شماعم قرینه نیس؟

نه برای منم قرینه نیست اما قابل تحمل تره نسبت به قبل

واسه من قبل از عمل خیلی افتضاح بود یکیش عمودی بود یکیش افقی

کسایی که دماغشون مثل منه صد در صد قرینه نمیشن

2706