2737
2739
عنوان

خانوما لطفااا کمکم کنییید😔

74 بازدید | 11 پست

من دوساله عقدم تک فرزندم..بابام کادوی عروسیم میخواد ی ۴۰۰ متر زمین بهم بده همسرم میگه بابات اینا ک ی خونه بزرگ دارن واس ی سال بمونیم اونجا من همون ۸۰ یا ۹۰ تومن ک میخوام خونه اجاره کنم روی اون زمین خونه بسازم.پدر ومادرمم موافقن.ولی خودم دوست ندارم دوست دارم مستقل بشم ولی از مستاجری تا اخر عمرمم میترسم. بنظرتون چیکارکنم؟؟

میانِ دَستانِ خالیَم،تَمامِ دارو نَدارم نِگاه توست 💖آقاییم💖

بد حرفی نزده ازالان شروع کنین بعد عروسی بگیرید

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

میترسم یک سال اصن دو سال نشه و بعدش دیگ حتی پول اجاره رو هم نداشته باشم..بعد همه جهیزیمو خریدم نمیدونم چیکارشون کنم اونارو

حرف همسرتون‌گوش کنین‌پشیمون‌نمیشین

وسیله هامو چیکار کنم😑یعنی استفاده کنم بعد خونه خودم باز بخرم؟اخه چون بابام خونه رو تازه ساخته هیچی نزاشته واسه داخلش

2738

[QUOTE=145572546]وسیله هامو چیکار کنم😑یعنی استفاده کنم بعد خونه خودم باز بخرم؟اخه چون بابام خونه رو تازه ساخته هیچی ...[/QUOعزیزدلم اگه همسرت قدر دان خانواده و خودت هست  و احتمال میدی بعدا مشکلی پیش نیاد آره میتونی یه سال بری خونه ی پدرت جهیزیه تم اگه لازمه استفاده کن با یه سال چیزی خراب نمیشه که بخوای دوباره بخری.اما اگه فکر می‌کنی پشتش باد بخوره و مشکلی ایجاد شه بی احترامی ای یا حتی اینکه طلب اون خونه رو بکنه و بگه حقته بزنن به اسمت اصلااااااا قبول نکن اشتباهه

وزن فعلی۷۹ هدف اول ۷۲ هدف دوم ۶۸ وزن هدف نهایی ۶۲برای 
[QUOTE=145572546]وسیله هامو چیکار کنم😑یعنی استفاده کنم بعد خونه خودم باز بخرم؟اخه چون بابام خونه رو ...

ن اصلا همسرم اینجور نیس. حتی میگ اون ی سالم یچیزی اجاره ب بابات میدم اگه بخواد ک فک نکنه چون یدونه ای دارم سواستفاده میکنم. من قبولش دارم میدونم کاریو ک بگه میکنه ولی بیشتر بخاطر این قیمتا وبالا رفتن مصالح میگم ک ی وقت نشه

ن اصلا همسرم اینجور نیس. حتی میگ اون ی سالم یچیزی اجاره ب بابات میدم اگه بخواد ک فک نکنه چون یدونه ا ...

پس اگه همچین آدمی نیست و آدم درستیه میتونید رو حرفاش حساب باز کنید فقط قبلش همون‌طور که گفتید قیمتارو چک کنید و به جیبتونم نگاه کنید .بعد تصمیم بگیرید

وزن فعلی۷۹ هدف اول ۷۲ هدف دوم ۶۸ وزن هدف نهایی ۶۲برای