2737
2739
عنوان

دخترا بیاین واستون یه خبر دارمم...

| مشاهده متن کامل بحث + 2960 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب با بند اصلاح میکنی؟ من خودم چون میدونم پوستم شاید واکنش خیلی بدی نسبت به بند و اصلاح نشون بده اص ...

اره با بند

با ژیلت و شمع و موم و اینا زدم بدتر شدم

ریشه‌ موهام ضخیمه با ژیلت که افتضاح شدم

لیزر کردم خوب بود که دیگه کرونا شد نرفتم

الان این لکه‌های جای جوشی رو چه کنم😑

موهامم زیاده نمیتونم بگم اصلاح نکنم

بخند، همین  
2728
چجوری

قبل از استفاده از الوئه ورات یه کاغذ دور قسمتی که الوئه ورا از اونجا قطع شده تاب بده و بزارش تو یه کاسه واسه نیم ساعت 

بعد نیم ساعت یه چیز زرد از الوئه ورا ازش خارج میشه که همون خودش کثیفیه و باعث حساسیت پوست میشه بعدش حتما الوئه وراتو بشور 

بعد با قاشق یا چاقو از پوست سبز همون مایع سفیده وسطشو جدا کن 

مایع سفیدشو بریز توی همزن یا میکسر 

بعد خیار حلقه حلقه کنو بنداز توش تا خوب قاطی شن

بزار توی فریزر به مدت ۱ ماه قابل استفادس 

ماندگاری الوئه ورا بدون پوست سبزش توی یچخال ۱ هفته و توی فریزر بدون پوست سبزش ۱ ماه هست ‌..

اره با بند با ژیلت و شمع و موم و اینا زدم بدتر شدم ریشه‌ موهام ضخیمه با ژیلت که افتضاح شدم لیزر ک ...

باور کن موها صورتت از من بیشتر نیست ولی من اصلا اهمیت نمیدم😂 

اگه لکه جوش داری،

ریشه بابا ادم بخور 

سعی کن کرم نزنی میدونم سخته با وجود چندتا لکه کوچولو کرم نزدن ولی خودت و پوستت مهم ترن😍

ضد افتاب حتما بزن وقتی میری بیرون نزار افتاب به پوستت بخوره لکهات کم کم رفتنشون سخت تر میشه 

صورتتو همیشه تمیز کن با تونر یا چایی سبز 

واسه لکهات از اب سیب زمینی

یا الوئه ورا استفاده کن 

من نمیدونم یخ میتونه واست خوب باشه یانه ولی یخ باعث از بین رفتن جوش میشه اگه پوستت حساسه یخو تاب بده دور پارچه ی تمیز. و چند ثانیه بزار روی جوشت و بلند کن روی پوستت نکش. رو بالشت و حوله صوررتت هم هفته ای یبار بشور 

من خودم نتیجه گرفتم از اینا من لکهام از شدت تیرگی به جیگری میخوردن بعضیاشون حتی خون مردگی هم داشت ولی با رعایت کردن همشون رفتن 

2738
2706