2733
2739
عنوان

شوهر

833 بازدید | 56 پست

سلام

اگه شوهرتون قربون صدقتون بره هروز 100 بار بغلتون کنه عاشقتون باشه خیلی به شما محبت کنه بوستون کنه هی بهتون توجه کنه و ابراز علاقه کنه شما نسبت بهش چی میشید؟ و چی میکنید؟

اینجاست که شاعر میگه:

شوهر شوهره شوهر😁

شوهرای قبل ایشون سوتفاهمه

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میزنم تو گوشش 

بعله

مگه‌من باهاش شوخی دارم😂

من و خواهرم هر دو جاری هستیم.و هر دو مشکل داریم برای بارداری..لطفن با دلای پاکتون برامون ‌دعا کنید..ممنونم❤توی تلگرام کانالی هست به اسم @مشاور ریحانه بهشتی،مشاوره رایگان داره امیدوارم همه بهش یه سری بزنید😊توی تاپیکام ۲ تا تست شخصیت شناسی عالی دارم..امتحان کنید😊

همینکارارو میکنه ولی بعضی وقتا با حرفاش دلمو  میشکنه  

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔
2738
2706