2737
2734
عنوان

شوهر

833 بازدید | 56 پست

سلام

اگه شوهرتون قربون صدقتون بره هروز 100 بار بغلتون کنه عاشقتون باشه خیلی به شما محبت کنه بوستون کنه هی بهتون توجه کنه و ابراز علاقه کنه شما نسبت بهش چی میشید؟ و چی میکنید؟

اینجاست که شاعر میگه:

شوهر شوهره شوهر😁

شوهرای قبل ایشون سوتفاهمه

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

میزنم تو گوشش 

بعله

مگه‌من باهاش شوخی دارم😂

من و خواهرم هر دو جاری هستیم.و هر دو مشکل داریم برای بارداری..لطفن با دلای پاکتون برامون ‌دعا کنید..ممنونم❤توی تلگرام کانالی هست به اسم @مشاور ریحانه بهشتی،مشاوره رایگان داره امیدوارم همه بهش یه سری بزنید😊توی تاپیکام ۲ تا تست شخصیت شناسی عالی دارم..امتحان کنید😊

همینکارارو میکنه ولی بعضی وقتا با حرفاش دلمو  میشکنه  

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔
2738
2706