2737
2734
عنوان

واسم گزارش نزنید لطفا...هر کاری میکنم فایده نداره😐

| مشاهده متن کامل بحث + 648 بازدید | 56 پست
چرا  هر دو اذیت میشیم ولی نامزدم میگه راحت نیستی  بزا بمونه برا خونمون بعدم مادرشوهرم یکمی ...

من دوس بودم نلمزد بودم صیغه بودم عقدم الان . نزدیک 2 سال فقط عقد بودم . اصلا دخول نداشتیم . جور دیگ ... اما خسته شد و دخول خواست منم اولین نفری بودم ک باهاش رابطه داشت گفتم ن ک بعده 6 7 ماه گفتم باشه. قطره ای خون نیومد . ینی هیچوقت نیومد. برا خیلیا چیزی نمیاد

این موضوع خیلی مهمه یعنی نیاز اصلی زندکی زناشوییه

حتما برو پیش ی س ک س تراپ قطعا با راهکارهایی ک بهتون میده مشکلتون حل میشه

عزیزم توقع نداشته باش با حرف شوهرت اکی بشه نمیتونه بنده خدا خدذشو مجبورکنه ک دست خودش نیس نیاز ب راهکاردارع

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این موضوع خیلی مهمه یعنی نیاز اصلی زندکی زناشوییه حتما برو پیش ی س ک س تراپ قطعا با راهکارهایی ک به ...

نه عزیزم چ راهکاری ؟؟؟!!.. این از وقتی که تو فاز عرفان افتاد اینجوری شد...مدرس شون بهشون گفته که توی هفته بیشتر از یک یا دوبار رابطه زناشویی نداشته باشید...!!!!

سَلامُ لِلَّذینَ اُحُبُّهم عَبَثًا...
نه عزیزم چ راهکاری ؟؟؟!!.. این از وقتی که تو فاز عرفان افتاد اینجوری شد...مدرس شون بهشون گفته که توی ...

همونجوری ک عرفان روش تأثیرگذاشته و تغییرکرده پس بدون ادم تأثیری پذیری هس و با مشاور خوب میشه

ب این بُعدَم نگاه کن

2731
2738